Porady dotyczące zakupu: wiertarka próżniowa | Odkurzacz do wiercenia


Przyssawka, która wierci, czy wiertarka, która jest do bani? Nie, z poniższego przewodnika dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o praktycznej wiertarce próżniowej, która podczas wiercenia po prostu chwyta lub zasysa drobny pył. Idealny do umeblowanych mieszkań.

Odsysacz pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wiertniczymi o maks. średnicy wiercenia 68 mm)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyssawki?

Przed zakupem wiertarki próżniowej warto pomyśleć o jej zastosowaniu. Jeśli potrzebujesz go często i dużo, w żadnym wypadku nie powinieneś oszczędzać na jakości, a co za tym idzie na cenie. Dobre nie oznacza automatycznie taniego. Lepiej wybrać produkt wyższej jakości.

To najważniejsze kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie

 • Aktualne ceny

W handlu online możesz porównać ceny swojej przyszłej przyssawki i przeczytać recenzje.

 • Sonderangebote

W sklepie z narzędziami trwają letnie i zimowe wyprzedaże. Oznacza to, że zawsze masz możliwość zakupu znacznie obniżonych marek adapterów przyssawek na korzystnych warunkach.

 • Cechy produktu

Oczywiście cechy produktu są również bardzo ważne i decydujące o decyzji o zakupie. Odkurzacz do metalowej wiertarki jest bardziej wytrzymały niż model plastikowy.

 • stosunek ceny do wydajności

Zawsze używaj opisu produktu jako wskazówki. Jakie funkcje oferuje Twój odkurzacz i za jaką cenę.

Do czego właściwie potrzebujesz wiertarki próżniowej?

Jeśli remontujesz swój dom i musisz wywiercić wiele otworów, drobny pył z otworów prawdopodobnie nie odgrywa tak dużej roli. Jeśli właśnie otworzyłeś firmę i wykonujesz dużo wierceń na nieruchomościach i placach budowy, gdzie zapylenie musi być jak najmniejsze, zaleca się zakup wiertarki próżniowej bardzo wysokiej jakości. To praktyczny adapter, który łączy się z wężem odkurzacza. Po prostu zasysa kurz.

Tanie odkurzacze wiertnicze dzięki adapterowi

Te małe i inteligentne odpylacze są dopasowane do węża ssącego odkurzacza i umieszczane bezpośrednio na wywierconym otworze. Wychwytują pył wiertniczy i po prostu go odkurzają. Jest to szczególnie ważne dla alergików, którzy są bardzo uczuleni na drobny kurz. Utrzymujesz również tapety, dywany i meble w czystości i bez kurzu. Jeśli musisz wiercić w metalu, przyssawka chroni przed odpryskami. Jednak podczas wykonywania takiej pracy należy zawsze nosić odzież ochronną i okulary ochronne.

Jak właściwie działa przyssawka?

Odkurzacz wytwarza podciśnienie. Dzięki temu przyssawka przylega bezpośrednio do ściany lub sufitu. Jeśli podczas pracy nad głową potrzebujesz obu rąk, na przykład do obsługi wiertarki, jest to oczywiście ogromna zaleta. Nakładasz adapter przyssawki na środek zaznaczonego otworu. Adapter posiada wolny kanał wiertarski, w który wkładamy wiertło i jak zwykle wykonujemy wywiercony otwór. Bohrs-Bohrstaubsaugersauger natychmiast zasysa tynk, kurz i małe części, które w przeciwnym razie wypadłyby z otworu w podłodze podczas wiercenia. Praktyczna rzecz.

Gdzie można kupić wiertarkę próżniową?

Z jednej strony można kupić tanie lub drogie przyssawki w specjalistycznych sklepach. Zaletą jest to, że otrzymujesz szczegółowe porady dotyczące zakupu. Możesz przyjrzeć się poszczególnym adapterom do odsysania wierteł na miejscu i zdecydować, który model ostatecznie wybierzesz.

Z drugiej strony istnieje handel online. Możesz oczywiście zamówić również online. Porady dotyczące zakupu i osobista rozmowa ze specjalistą handlowym są niestety w ogóle niedostępne. Musisz polegać na recenzjach i ocenach klientów. Jednak masz tę zaletę, że możesz wygodnie robić zakupy w domu bez wychodzenia z domu.

Oferujemy Państwu trzy modele przyssawek z trzech segmentów cenowych amazon.de przed:

Odpylacz Wolfcraft 1 do wierteł, średnica 4-8 mm, 2900000

Jest to plastikowy adapter o średnicy 4-8 mm do wierteł firmy Wolfcraft. Cena to przystępna cena 3,15 euro. Jeśli masz Amazon Prime, dostawa jest bezpłatna.

- 1,50 €
Odpylacz Wolfcraft 1 do wierteł, średnica 4-8 mm, ... *
 • do wierteł Ø 4 - 8 mm
 • Marka: Wolfcraft

Odciąg pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wiertniczymi o maks. Średnicy wiercenia 68 mm)

- 11,31 €
Odsysacz pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi...*
 • Praktyczne, wszechstronne odsysanie pyłu do dużych średnic wiercenia
 • Dla czystej, uporządkowanej pracy i mniej prac związanych z czyszczeniem później
 • Przyjazny dla użytkownika: wystarczy podłączyć do odpylacza

Marke: Bosch Professional
Rodzaj napędu: Przewodowa
Wymiary: 100 x 100 cm x 100
Waga: 325 gramów

Jest to bardzo praktyczne i wszechstronna wiertarka próżniowa. Nadaje się do dużych średnic wiercenia. Z tym odkurzaczem wiertniczym masz zawsze czysty plac budowy i całkowicie odpylone wyposażenie domu. Ze względu na swoją szczególną przyjazność dla użytkownika jest idealny do Do użytku wewnątrz i na zewnątrz odpowiednie.

Po prostu podłącz go do odkurzacza. Dostawa obejmuje GDE 68. Za 42,12 euro jesteśmy już w średnim segmencie cenowym. Jeśli masz Amazon Prime, dostawa do domu jest bezpłatna.

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

System odsysania pyłu akumulatorowego Bosch Professional 18 V GDE 18V-16

(kompatybilny ze wszystkimi wersjami GBH 18v-26 SDS plus, w pudełku)

Akumulatorowy system odsysania pyłu Bosch Professional 18V GDE 18V-16 ...
Opinie 363
Akumulatorowy system odsysania pyłu Bosch Professional 18V GDE 18V-16 ... *
 • Akumulatorowe odsysanie pyłu GDE 18V-16 Professional - bezpyłowe wiercenie z GBH 18V-26 i GBH 18V-26 F
 • Odkurzacz bezprzewodowy zasilany silnikiem
 • Filtr HEPA usuwa 99% wszystkich cząstek większych niż 97 mikrometra

Ten model przekonuje mocnymi 187 5 gwiazdek i jego dodatkowe funkcje. To nie jest adapter, ale pełnoprawna wiertarka próżniowa z napędem akumulatorowym.

Marke: Bosch Professional
napięcie: 18 volt
Wymiary: 39,7 x 25,8 cm x 10,4
Waga: kilo 1,7

To urządzenie umożliwia Bezpyłowe wiercenie z GBH 18V-26 i GBH 18V-26F. To jest zmotoryzowany Bezprzewodowe odkurzacze Zintegrowane filtry HEPA usuwają 99,97 procent wszystkich drobnych cząstek kurzu, które są większe niż 0,3 mikrometra. Do czystego wiercenia. Szczególnie nadaje się dla alergików. Cena jest dumna, ale uzasadniona. Za 115,37 euro jesteś tam.

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Często zadawane pytania dotyczące przyssawek

Czy mogę ufać wiertarce próżniowej podczas wiercenia?

Tak, zdecydowanie. Możesz łatwo dostosować wiertarkę do odkurzacza i włączyć odkurzacz podczas wiercenia. Adapter wiertarki zasysającej cały pył i pozostawiając schludny „plac budowy”.

Czy potrzebuję bardzo drogiej wiertarki próżniowej, jeśli chcę od czasu do czasu wywiercić kołek?

Nie, jeśli chcesz wykonywać tylko sporadyczne prace, wystarczy tańszy model, tak jak w pierwszej kolejności prezentujemy w naszym poradniku zakupowym. Ten adapter wyłapuje kurz i zbiera go w swoim pojemniku. Opróżnij go od czasu do czasu.

Czy potrzebuję wiertarki próżniowej, jeśli chcę wiercić w metalowych płytach?

Tak, zdecydowanie zalecamy używanie wiertarki próżniowej podczas pracy z metalem. Świecące wióry z pewnością latają wokół i mogą spowodować obrażenia. Zawsze jednak pracuj w odzieży ochronnej i okularach.

Nasz wniosek: Przyssawka | Odkurzacz do wiercenia

Do czystego i uporządkowanego otworu niezbędny jest adapter wiertarki ssącej. Chroni również przed żarzącymi się wiórami podczas pracy z metalem. Jeśli chcesz wywiercić otwory w suficie, wiertarka próżniowa zapobiega przedostawaniu się tynku, kurzu i zaprawy do oczu i ust. Podsumowując, wiertarka próżniowa jest bardzo praktycznym wynalazkiem, który oferuje wartość dodaną dla każdego przyjaciela rzemieślnika.

Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się odkurzaczach obrotowych 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 7,00 €1. Najlepszy sprzedawca
Łapacz pyłu z wiertarki Kärcher (akcesoria do odkurzacza wielofunkcyjnego Kärcher...*
 • Odpowiednie akcesorium do odkurzacza wielofunkcyjnego Kärcher WD 2-6. Do wierteł o średnicy wiertła do 15 mm
 • Do wiercenia bez pyłu i pozostałości
 • Wiertło łapacza pyłu niezawodnie trzyma się na wszystkich typowych powierzchniach ścian i sufitów
2. Najlepszy sprzedawca
Odpylacz otworowy HERZO wyposażony w poziomy ... *
 • Maksymalny rozmiar wiertła, którego można użyć z odpylaczem, ma średnicę 9.5 mm;
 • Narzędzia takie jak odkurzacze nie są już potrzebne. Pył wiertniczy jest niezawodnie zbierany tam, gdzie się pojawia.
 • Wyciąg powietrza i umożliwia przymocowanie instrumentu do gładkiej, płaskiej ściany; można łatwo zdjąć ze ściany za pomocą...
3. Najlepszy sprzedawca
Laser liniowy Kaleas z odpylaczem wiertniczym 2w1, samozatrzymujący...
Opinie 91
Laser liniowy Kaleas z odpylaczem wiertniczym 2w1, samozatrzymujący...*
 • Przylega nieniszcząco do płaskich ścian dzięki samozasysającej technologii próżniowej
 • Laser liniowy w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego, zdejmowany
 • Łatwe ustawienie dzięki dwóm podświetlanym ważkom
4. Najlepszy sprzedawca
Bezdotykowy odpylacz do wiercenia, urządzenie pyłoszczelne,...*
 • 【Łatwy w użyciu】 Nadaje się do wszystkich odkurzaczy podłączonych do węża, wystarczy podłączyć narzędzie do odkurzacza, ...
 • 【Bez użycia rąk】 Odpylacz to przełomowe nowe narzędzie do odsysania pyłu, które skutecznie usuwa kurz i brud z każdego otworu ...
 • 【Nadaje się do prawie każdej powierzchni】 Przykleja się do powierzchni laminowanych, drewna, metalu, plastiku, tynkowanych i malowanych ścian, ...
5. Najlepszy sprzedawca
Wiertarka bez użycia rąk Odkurzacz, Wiertarka elektryczna...*
 • 【ŁATWY W UŻYCIU】: Nadaje się do wszystkich odkurzaczy podłączonych do węża, wystarczy podłączyć narzędzie do odkurzacza, ...
 • 【ODPOWIEDNI DO WIĘKSZOŚCI TYPÓW WIERCENIA】: Odpylacz bez użycia rąk działa skutecznie z bitami łopatkowymi, bitami pociskowymi, bitami HSS, ...
 • 【SILNY PROJEKT SSANIA】: Dzięki unikalnemu projektowi wnętrza i elastycznej uszczelce narzędzie tworzy ssanie powierzchni ...
6. Najlepszy sprzedawca
Ochrona przed pyłem wiertarskim - wiertarka odkurzacz odkurzacz płyta gipsowo-kartonowa...*
 • 【Idealny partner w pracy】 Dzięki naszemu systemowi tulei wiertarskich możesz zawierać kurz i brud, aby stworzyć czystą przestrzeń roboczą ...
 • 【Odkurzacz】 Aby uniknąć zabrudzenia podłogi lub mebli, wypróbuj tę wielofunkcyjną nasadkę wiertarską ...
 • 【Szeroko kompatybilny】 Regulowana tuleja wiertarska może być używana do różnych projektów domowych, które wymagają wiercenia. Ten...
7. Najlepszy sprzedawca
KĘRCHER Wiertarka do łapacza kurzu do odkurzacza Kärcher 35 mm...*
 • Wiercenie bez pyłu - maks. średnica wiertła 15 mm
 • Nadaje się do wszystkich urządzeń o średnicy rury 35 mm
 • do wszystkich przyssawek MV / WD (MV 2 & 3 & 4 & 5 & 6)
8. Najlepszy sprzedawca
Odciąg pyłu adaptera Makita, P-80488*
 • Durchmesser 24 mm
 • Średnica wewnętrzna strony ssącej 24 mm
 • Średnica zewnętrzna strony ssącej
- 2,11 €9. Najlepszy sprzedawca
Dysza wiertarska Bosch do odkurzacza, BBZ132SA, bardzo prosta...*
 • Dysza wiertnicza do odsysania pyłu wiertniczego
 • Tylko oryginalne akcesoria są idealnie dopasowane do Twojego urządzenia i zachwycają idealnym dopasowaniem i trwałością
 • W zestawie: dysza do wiercenia
- 0,90 €10. Najlepszy sprzedawca
Ssawka do wierteł Menalux MDDC 032*
 • Idealna dysza, aby uniknąć kurzu podczas wiercenia
 • Niewiele czynności powoduje więcej pyłu i gruzu niż wiercenie. Jeśli jednak włożysz narzędzie wiertnicze przez tę dyszę,...
 • Dysza wiercąca mocno przylega do ściany i sufitu. Pył wiertniczy jest odsysany bezpośrednio podczas wiercenia, a obie ręce pozostają wolne przez...
- 7,00 €oferta
Łapacz pyłu z wiertarki Kärcher (akcesoria do odkurzacza wielofunkcyjnego Kärcher...
Łapacz pyłu z wiertarki Kärcher (akcesoria do odkurzacza wielofunkcyjnego Kärcher...*
Do wiercenia bez pyłu i pozostałości; Wiercenie pyłu niezawodnie utrzymuje się na wszystkich popularnych powierzchniach ścian i sufitu
27,99 € - 7,00 € 20,99 €
- 1,96 €oferta
Dzwon ssący DUSS ASG68 (bezpyłowe wiercenie z udarem, czyste...
Dzwon ssący DUSS ASG68 (bezpyłowe wiercenie z udarem, czyste...*
bezpyłowe powietrze podczas pracy; brak zanieczyszczenia środowiska; łatwy w użyciu: podłącz wąż ssący, dzwon ssący sam się wsysa
67,99 € - 1,96 € 66,03 €
Nowość!
Fltaheroo Filtr HEPA Pianka przed silnikiem do rakiety IZ162H IZ362H...
Fltaheroo filtr HEPA pianka przed silnikiem do rakiety IZ162H IZ362H...*
Wykwintne i delikatne, bardzo pasujące do wystroju; w 100% nowe i w wysokiej jakości; Wykonane z wysokiej jakości materiałów, trwalsze
15,47 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar