Monitorowanie oddechu u niemowląt

Zdjęcie autora

Patrick

Monitorowanie oddechu dzieci w domu

Monitorowanie oddechu – dziecko – bestseller 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Monitorowanie oddechu - Wielu rodziców martwi się nie tylko o zdrowie i dobre samopoczucie swojego dziecka w czasie ciąży, pierwszy raz po nim bywa czasami problematyczny, szczególnie w przypadku dzieci z grupy ryzyka. Ze względu na choroby dziedziczne lub inne czynniki ryzyka występuje lęk przed nagłą śmiercią niemowląt. Zatrzymanie oddychania może pozostać całkowicie niezauważone.

Najgorsze, co grozi młodym rodzicom. Aby zmniejszyć to ryzyko, różne firmy opracowały systemy monitorowania, które mają wskazywać, czy oddychanie dziecka ustaje na dłuższy czas. Zwiększa to szansę, że rodzice będą w stanie interweniować i działać w odpowiednim czasie.

Rozważaliśmy różne opcje. W tym przewodniku znajdziesz informacje o tym, jak działa monitor oddechu dla niemowląt, dla kogo jest odpowiedni, gdzie można kupić elektroniczną nianię oraz jakie są zalety i wady. – Monitorowanie oddechu – Bestsellery dla dzieci 2024: najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Monitorowanie oddechu – bestsellery dla dzieci 2024: najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – porównanie

Elektroniczna niania wideo JSLBtech z kamerą i 4,3-calowym ekranem LCD...HOMIEE 5-calowa kamera do niani, nadzór wideo HD 720P,...Elektroniczna niania AWANFI z kamerą Inteligentna niania z ekranem 3,2 cala ...Elektroniczna niania z kamerą, ZREE 4.3-calowa kamera monitorująca dziecko ...Derebir Niania z kamerą 3.2-calowa niania wideo LCD...
Elektroniczna niania wideo JSLBtech z kamerą i wyświetlaczem LCD 4,3"...*HOMIEE 5-calowa kamera do monitorowania dziecka, nadzór wideo ... *Elektroniczna niania AWANFI z kamerą Inteligentna niania z ... *Elektroniczna niania z kamerą, wideo ZREE 4.3 cala ... *Elektroniczna niania Derebir z kamerą 3.2 cala LCD...*
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B082JS4YC8" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Jakie są dostępne opcje?

Oprócz klasycznego niania, który przekazuje tylko dźwięki rodzicom i aparatowi fotograficznemu, który przenosi ruch dziecka na monitor w sąsiednim pokoju, a także medycznie przepisane czujniki, rynek opracował również matę sensoryczną. Jest on umieszczony w łóżeczku i wywołuje alarm, jeśli w określonym czasie nie zostanie zarejestrowany żaden oddech i / lub ruch.

Zwykle dzieje się to w ciągu 20 sekund. Tak więc rodzice mogą zapewnić odbiornik w sąsiednim pokoju i usłyszeć alarm w nagłym wypadku. Maty sensoryczne można regulować na różne poziomy, które pozwalają idealnie dostosować się do ruchu i przedziału hałasu dziecka. Zapobiega to także częstym fałszywym alarmom. Automatycznie przełączają się na pracę z akumulatorem w przypadku awarii zasilania. Oto krótki przegląd tego, co mogą zrobić wysokiej jakości matryce z czujnikami:

  • Monitorowanie temperatury w pomieszczeniu
  • Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
  • Nachtlicht
  • regulowana czułość
  • regulowana czułość mikrofonu
  • Zasięg do 250 metrów
  • Sygnalizacja wibracjami
  • automatyczny wyłącznik
  • możliwość wyboru różnych kanałów

Istnieją kompletne systemy, które łączą wszystko: elektroniczne nianie i maty. Jeśli to konieczne, w zależności od wieku dziecka, mogą one być nadal używane jako elektroniczne nianie, na przykład bez konieczności zakupu czegoś nowego bezpośrednio.

Z kim jest taki dziecinny monitor?

Największym lękiem jest prawdopodobnie nagła infantylna śmierć. Zwłaszcza dzieci poniżej jednego roku są zagrożone. Może to mieć różne przyczyny, ale nie jest to choroba, ale diagnoza. Bez ostrzeżenia, dziecko umiera. Lek ma tylko wskazówki i może obecnie uwzględniać lub wykluczać pewne ryzyko, całkowicie wiadomo, nigdy nie można.

Dzieci z ryzykiem są już pod opieką z medycznego punktu widzenia. Musisz nosić sondę w nocy, która może wskazać, kiedy coś jest nie tak. Dla rodziców, którzy ze względu na swój własny niepokój poszukują możliwie pełnego nadzoru, te systemy nadzoru, które są swobodnie dostępne na rynku, mają więcej sensu. Dzisiejsza technologia jest wystarczająco dojrzała, aby te systemy mogły działać. Zawsze wyzwalają, nawet jeśli dochodzi do fałszywego alarmu.

Niemniej jednak, pomimo całego wsparcia, należy zwrócić uwagę na projekt łóżeczka, więc ryzyko jest mniejsze. Zatem wolne łóżko, na przykład bez gniazda i bez zbyt wielu pluszaków i zabawek, jest tak samo ważne jak dostosowana temperatura pokojowa, na przykład 16 - 18 ° C Na wierzchu i sznury, wstążki i tak dalej bez. To, co jest poza zasięgiem dziecka, również nie może dostać się do dróg oddechowych. Na różnych forach toczy się jednak dyskusja, czy takie monitorowanie ma sens.

Wielu rodziców twierdzi, że nocne fałszywe alarmy martwiły ich jeszcze bardziej i że nawet o tym marzyli. Ważne jest, aby rozważyć, co ostatecznie ma sens dla danej osoby.

Co powinieneś rozważyć?

Monitorowanie śpiących dzieci może również oznaczać, że musisz dużo uważać. Na przykład na promieniowanie elektromagnetyczne. Dobre systemy podjęły środki ostrożności i odpowiednio je przesyłają. Tymczasem udowodniono, że promieniowanie nie sprzyja rozwojowi mózgu dziecka. Ale firmy zareagowały na to i już oferują sprzęt emitujący jak najmniej promieniowania.
Dla osób, których dziecko śpi w łóżku małżeńskim, taka mata również nie jest przydatna. Mata by się pomieszała.

Dlatego dziecko musi spać samo, najlepiej w swoim pokoju, aby hałas i ruch, czyli oddychanie, można było optymalnie regulować, a tym samym rozsądnie pracować. Dlatego kurs pierwszej pomocy dla rodziców jest jeszcze bardziej obowiązkowy. Nie ma sensu wykrywać alarmu tylko po to, aby stać tam bezradnie i czasem tracić cenny czas. Plik łóżeczko dla dziecka Dbanie o porządek i przejrzystość oraz odpowiednia temperatura w pomieszczeniu to również element zapewniania dziecku podstawowego bezpieczeństwa.

Zalety i wady monitorowania dziecka z monitorowaniem oddechu

Systemy te są mniej odpowiednie dla dzieci należących do grupy ryzyka, ponieważ zwykle opiekują się nimi urządzenia medyczne. Jest to dokładniejsze i bezpieczniejsze. Dzieci śpiące w łóżku małżeńskim również takiej maty nie potrzebują. Zasadniczo te systemy monitorowania są przeznaczone tylko dla rodziców, których dziecko śpi we własnym pokoju i którzy nie należą do żadnej grupy ryzyka.

Jest to więc tylko produkt dla rodziców, którzy boją się, że ich dziecko coś się stanie podczas ich nieobecności. W połączeniu z kamerą i elektroniczną nianią można stworzyć optymalne funkcje monitorowania. Nie powinieneś zapominać, że możesz zbytnio polegać na technologii. - Ważne jest, aby zwracać uwagę na wszystko, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka, aby zapobiec wypadkom.

Gdzie jest najlepszy sposób na monitorowanie oddechu dziecka?

Aby uzyskać dokładny obraz możliwości, warto uzyskać szczegółowe porady od wyspecjalizowanych sprzedawców. Również różne fora i doświadczenia innych rodziców lub informowanie mogą być bardzo przydatne w podejmowaniu decyzji. Jeśli wybrałeś tę możliwość, powinieneś zwrócić uwagę na różne ustawienia, czy okoliczności są odpowiednie i czy lub jak radzić sobie z promieniowaniem w przedszkolu. Jeśli zdecydowałeś się na konkretny produkt, znajdziesz dobre oferty w Internecie. Również w przypadku pierwszego porównania różnych produktów sklepy, fora i strony firm są bardzo dobre. Wymieniliśmy niektóre produkty dla Ciebie poniżej lub powyżej w porównaniu

Wniosek: monitorowanie oddechu

Taka niania przed przerwaniem oddychania nie jest sensowna, a nawet możliwa dla każdego i każdego maluszka. To coś więcej niż tylko umieszczenie systemu nadzoru w pokoju dziecinnym. Monitorowanie oddechu jest również wykluczone w przypadku dzieci, które i tak należą do grupy ryzyka.

Zaniepokojeni rodzice lub osoby, w których rodzinach już wystąpił zespół nagłej śmierci niemowląt, ale którzy nie należą do grupy ryzyka, dla których takie systemy mogą być całkiem przydatne, aby w razie potrzeby móc szybko interweniować. Każdy, kto zwraca uwagę na wszystko, co jest ważne dla spokojnego i bezpiecznego snu dziecka oraz, w razie potrzeby, co należy zrobić w nagłych wypadkach, jest dobrze poinformowany, a dla niego ta technologia jest kolejnym punktem dla bezpieczeństwa własnego i dziecka.

Odkryj 10 najlepiej sprzedających się produktów do monitorowania oddechu z nianią elektroniczną w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealną nianię do monitorowania oddechu, odpowiadającą Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Elektroniczna niania Owlet Smart Sock - Skarpetka dziecięca z funkcją pulsoksymetru - Monitorowanie tętna, tętna i tlenu - Wyświetlacz w stacji bazowej i aplikacji, Night Blue

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

1. najlepszy produkt

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Recenzje kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu elektronicznej niani.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła: monitorowanie oddechu
https://www.wer-weiss-was.de/t/atmungsueberwachung-bei-babies/2903229
https://babyphone-testberichte.de/babyphone-mit-bewegungsmelder-atemueberwachung.html


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 19.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar