Specjalny tonik Atame 500 ml - porównanie Top 10

etests

Brak komentarzy

Z łatwością znajdź, porównaj i kup aktualne bestsellery Atame Tonic Special 500 ml - porównanie 10 produktów - 2023

- 1,04 €1. Najlepszy sprzedawca AF TONIC ostry płyn 500 ml
AF TONIC płyn ostry 500 ml*
 • PZN-02855326
 • 500 ml płynu
 • bezpłatnie na sprzedaż
2. Najlepszy sprzedawca Tonik bez alkoholu 200ml
Tonik bez alkoholu 200ml*
 • Tonik przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i bardzo suchej.
 • z ekstraktem z pokrzywy, bez alkoholu, bez olejów mineralnych, bez barwników
 • Działa odświeżająco, równoważąco i przywraca normalne pH skóry
3. Najlepszy sprzedawca LE Tribute Tonic Water 0,2 litra w tym 0,08 € ZWROTNY

,de Atame tonik specjalny 500 ml był na jednym tworzone i aktualizowane w określonym momencie. Ceny, informacje o produktach i wartości procentowe mogą się różnić. Aktualne wartości można znaleźć na stronach produktów w sklepie partnerskim. Zwracamy uwagę, że Honest Tests to nie instytut badawczy! Możesz znaleźć własne testy i poradniki na naszym blogu oraz w odpowiedniej kategorii!

Attachment 1642127120

Witam, czy chcieliby Państwo kupić produkt na ten temat Atame tonik specjalny 500 ml? Pierwszy przegląd popularnych i często kupowanych produktów znajdziesz w porównaniu Atame tonic special 500 ml. Zakres dostawy i cena mogą decydować o wyborze zwycięzcy porównania Atame Tonic Special 500 ml lub uwzględniać oceny, recenzje, przewodniki i test Atame Tonic Special 500 ml przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Test lub porównanie Atame tonik specjalny 500 ml zawiera najpopularniejsze produkty z grupy produktów, które były aktualnie kupowane i oceniane przez klientów w 2023 roku. Na tej liście bestsellerów poprowadzimy Cię do ocen kupujących, testów i raportów terenowych, abyś mógł skorzystać z najlepszej dla Ciebie oferty. Wielu kupujących testowało, oceniało i polecało produkty w przeszłości. Wykorzystaj tę wiedzę, aby podjąć właściwą decyzję zakupową.

Uczciwe testy dają możliwość porównania Atame tonic special 500 ml Top🔟, a także w wielu innych kategoriach produktów (np. Kuchnia, Budowlany , Mieszkanie itp.) lub produkty (np. wkrętarka akumulatorowa, Maszyna do lodu, pływacki itp.), aby znaleźć przydatne informacje o produktach.

Gdzie znajdziesz pomocne wskazówki, testy i poradniki dotyczące zakupu Atame Tonic Special 500 ml

Możesz znaleźć moje własne testy produktów, raporty terenowe, wskazówki lub filmy ode mnie (Patrick & Co.) w Tests & Guides. Możesz również znaleźć tutaj wiele przydatnych informacji do wyszukiwania. Znajdziesz tam moje doświadczenia i rekomendacje dla wielu produktów. Po prostu przeglądaj! 🙂.

Najpierw dowiedz się o toniku Atame special 500 ml, a potem kup!

Poradniki, doświadczenia, opinie, testy i porównania mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji o zakupie

Przewodnik zakupowy pomoże Ci samodzielnie znaleźć zwycięzcę testu Atame Tonic Special 500 ml lub zwycięzcę porównania Atame Tonic Special 500 ml. Znajdziesz tam przydatne informacje, doświadczenia i wskazówki, które warto znać przy kolejnych zakupach. Ci, którzy porównują i informują, mogą również zaoszczędzić pieniądze!

Znajdź w Top🔟 najlepsze i najlepiej sprzedające się produkty Atame Tonic Special 500 ml 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 1,04 €1. Najlepszy sprzedawca
AF TONIC płyn ostry 500 ml*
 • PZN-02855326
 • 500 ml płynu
 • bezpłatnie na sprzedaż
2. Najlepszy sprzedawca
Tonik bez alkoholu 200ml
Opinie 3
Tonik bez alkoholu 200ml*
 • Tonik przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i bardzo suchej.
 • z ekstraktem z pokrzywy, bez alkoholu, bez olejów mineralnych, bez barwników
 • Działa odświeżająco, równoważąco i przywraca normalne pH skóry
3. Najlepszy sprzedawca
- 1,04 €oferta
AF TONIC ostry płyn 500 ml
AF TONIC płyn ostry 500 ml*
PZN-02855326; 500 ml płynu; za darmo na sprzedaż
16,96 € - 1,04 € 15,92 €
Nowość!
Tonik bez alkoholu 200ml
Tonik bez alkoholu 200ml*
Tonik przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i bardzo suchej.; z ekstraktem z pokrzywy, bez alkoholu,...
10,99 €
- 1,04 €Nowość!
AF TONIC ostry płyn 500 ml
AF TONIC płyn ostry 500 ml*
PZN-02855326; 500 ml płynu; za darmo na sprzedaż
16,96 € - 1,04 € 15,92 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Stworzyliśmy dla Ciebie poradnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Daje Ci rekomendacje dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża Cię do specjalnego testu toniku Atame 500 ml.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Atame tonik specjalny 500 ml Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Jak łatwo znaleźć najlepszy dla siebie produkt specjalny z tonikiem Atame 500 ml!

Okładka PhotoET
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję kupując produkt Atame tonic special 500 ml?

Poradnik kupowania uczciwych testów

Wiele produktów ma podstawowy cel, do jakiego są potrzebne. Niemniej jednak, bez względu na to, czego szukasz lub chcesz użyć produktu Atame tonic special 500 ml, napisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Wyszukaj i porównaj znalezione produkty Atame Tonic Special 500 ml. Przekonasz się, że wiele produktów spełnia dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, o których nie wiedziałeś. Różnorodność produktów i zakres dostawy może się znacznie różnić.

Którzy producenci lub marki produkują specjalny tonik Atame 500 ml?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

Jeśli szukasz produktu "Atame tonik specjalny 500 ml" i zależy Ci na konkretnej marce lub producencie, to zawęziłeś już swoje wyszukiwanie do MARKI lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i właściwości potrzebuję do Atame Tonic Special 500 ml, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

Jak wybrać najlepszy produkt Atame Tonic Special 500 ml

Wiesz już dokładnie, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go używać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji na temat produktów Atame Tonic special 500 ml, a także ich funkcji, składu, sposobu użycia i zakresu dostawy. To, czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także o komforcie, zużyciu energii, korzyściach i zakresie dostawy w perspektywie długoterminowej.

Recenzje, testy i oceny w postaci gwiazdek Atame Tonic Special 500 ml ułatwią Ci podjęcie decyzji o zakupie!

Przewodnik zakupów Uczciwe testy

Masz teraz na swojej liście kilka produktów Atame Tonic Special 500 ml, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Teraz musisz uporządkować i bardziej szczegółowo opisać produkty. Przeszukaj dowolny produkt pod kątem ocen, rekomendacji, recenzji i testów kupujących w Internecie. Przeczytasz pozytywne i negatywne i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których warto pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami Atame Tonic Special 500 ml?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dostarczony jest wadliwy, co może wynikać z drogi dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych opinii od klientów, którzy kupili niewłaściwy produkt Atame Tonic Special 500 ml lub nie przeprowadzili badań i byli rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć w przypadku specjalnego produktu Atame Tonic 500 ml?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy być może już od jakiegoś czasu posiadają produkt Atame tonic special 500 ml, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Być może przyda Ci się to więcej wiedzy na temat jakości, trwałości, pielęgnacji, obsługi i stosowania podczas zbliżającego się zakupu specjalnego toniku Atame 500 ml.

Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z Atame Tonic Special 500 ml?

Zapytaj w swojej strefie osobistej o specjalny tonik Atame 500 ml lub produkt, aby uzyskać doświadczenia i porady.
Lista 10 najlepszych uczciwych testów przeniesie Cię do najlepszych i najpopularniejszych produktów Atame Tonic Special 500 ml z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie w Internecie mogę znaleźć specjalny test toniku Atame 500 ml?

awator

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Specjalny test toniku Atame 500 ml wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Specjalny test toniku Atame 500 ml Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Tonik Atame Special 500 ml test 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Specjalny test toniku Atame 500 ml sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Specjalny test toniku Atame 500 ml jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Specjalny test toniku Atame 500 ml sprawdzać.

Jak kupić Atame tonik specjalny 500 ml! 🛒

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów Atame Tonic Special 500 ml mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i nie tylko wiele innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale z Atame Tonic Special 500 ml to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze kupując Atame tonik specjalny 500 ml?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Korzystaj z alertów cenowych! Na niektórych stronach internetowych, porównywarkach czy portalach możesz ustawić alerty cenowe. Możesz ustawić alert cenowy dla produktu Atame Tonic special 500 ml. Otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz żądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może skorzystaj ze stron kuponów lub kodów kuponów przy zakupie produktu dla specjalnego produktu Atame Tonic 500 ml. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu promocyjnego bezpośrednio ze sklepu internetowego. Wielu sprzedawców detalicznych chce zatrzymać swoich klientów po zakupie i dołączyć do nich kody rabatowe. Witryny z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w danej chwili jest to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

- 1,04 €1. Najlepszy sprzedawca
AF TONIC ostry płyn 500 ml
AF TONIC płyn ostry 500 ml*
PZN-02855326; 500 ml płynu; za darmo na sprzedaż
16,96 € - 1,04 € 15,92 €

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni ze specjalnego produktu Atame Tonic 500 ml.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów dobrej analizy produktu. W przewodniku zakupowym na pewno znajdziesz specjalny tonik Atame 500 mlTesty lub Atame tonic specjalne porównania 500 ml.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? Atame tonik specjalny 500 ml Zamów produkty online w dobrych cenach – Kup specjalny tonik Atame 500 ml w Internecie. Po prostu zamów Atame Tonic Special 500 ml online, znajdź produkty Atame Tonic Special 500 ml i Kup produkty Atame Tonic Special 500 ml. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, niezależnie od tego, czy chcesz dokonać zakupu offline, czy też chcesz zamówić produkty Atame Tonic special 500 ml przez Internet. Kup specjalny tonik Atame 500 ml: Zamów online dobre produkty, takie jak Atame Tonic Special 500 ml - w dobrej cenie! Wyszukaj Atame tonik special 500 ml – znajdź Atame tonic special 500 ml – zamów Atame tonic special 500 ml online!
Strona Uczciwych Testów - daje możliwość porównania wielu produktów, takich jak Atame Tonic special 500 ml w dobrych cenach w Internecie i zamówienia produktów Atame Tonic special 500 ml bezpośrednio do domu.
Jeśli chcesz zamówić Atame tonic special 500 ml online: wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt, a w celu złożenia zamówienia przekierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon. Atame tonik specjalny 500 ml Kupowanie produktów jest takie proste! - Bardzo łatwe zamówienie produktów Atame Tonic Special 500 ml online.
Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

więcej list 10 najlepszych


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.09.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie