Test: Apple Watch Series 6 | Inteligentny zegarek

Apple Obserwować Series 6

Apple Watch Series 6 w teście

Apple Watch Series 6 był reklamowany w październiku jako najnowszy gadżet fitness firmy Apple z różnymi nowymi funkcjami. Mam Apple Obserwować Series 6 zakupiony i testowany od kilku tygodni. Oto mój raport z testu.

Recopa 2 sztuki pokrowiec ochronny na Apple Watch 44mm, wodoodporny...
Recopa 2 sztuki pokrowiec ochronny na Apple Watch 44mm, wodoodporny...*
Kompatybilność: etui jest kompatybilne z Apple Watch Series SE/6/5/44mm.
12,49 €

Przed zakupem możesz skonfigurować Apple Watch na miejscu w Apple Store lub online. Działa świetnie w Internecie, ponieważ możesz wypróbować bransoletki z różnymi etui. Jak to jest typowe dla Apple, Apple Watch Series 6 ponownie został bardzo ładnie zapakowany. Pudełko, które otwiera się prawie samoczynnie, daje „Apple Doświadczenie". 

Porównanie Apple Watch Series

Obudowa aluminiowa Apple Watch Series 6 (GPS, 44 mm) Przestrzeń ...Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm) ...Apple Watch Series 5 (GPS, 44mm) Koperta z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości -...2020 Apple Watch SE (GPS + Cellular, 40mm) Aluminiowa koperta...Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm) ...2020 Apple Watch SE (GPS + Cellular, 44mm) Aluminiowa koperta...Apple Watch Series 3 GPS, aluminiowa koperta 38mm,...Apple Watch Series 6 (GPS, 40 mm) aluminiowa koperta złota, ...Apple Watch Series 3 GPS + Cellular, 38mm...Czarny twardy futerał Misxi ze szklaną osłoną ekranu kompatybilny z...
609,00 €609,00 €Sprawdź cenę329,00 €609,00 €259,00 €Sprawdź cenę609,00 €Sprawdź cenę10,99 €
Apple Watch Series 6 (GPS, 44 mm) ... *Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm) ... *Apple Watch Series 5 (GPS, 44 mm) ... *2020 Apple Watch SE (GPS + telefon komórkowy, 40 mm)...*Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm) ... *2020 Apple Watch SE (GPS + telefon komórkowy, 44 mm)...*Apple Watch Series 3 GPS, 38mm...*Apple Watch Series 6 (GPS, 40 mm) ... *Apple Watch Series 3 GPS + Cellular, 38mm...*Czarny twardy futerał Misxi ze szklaną osłoną ekranu ... *
◼️ Dzięki modelowi GPS + Cellular możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i ...◼️ Dzięki modelowi GPS + Cellular możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i ...◼️ nie dotyczy◼️ Dzięki modelowi GPS + Cellular możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i ...◼️ Dzięki modelowi GPS + Cellular możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i ...◼️ Model GPS umożliwia odbieranie połączeń i ...◼️ nie dotyczy◼️ Dzięki modelowi GPS + Cellular możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i ...◼️ nie dotyczy◼️ [Zaprojektowany dla serii 6/SE/5/4 44mm i nowej SE 44mm...
◼️ Zmierz poziom tlenu we krwi za pomocą nowego ...◼️ Zmierz poziom tlenu we krwi za pomocą nowego ...◼️ nie dotyczy◼️ Połączony z zaawansowanymi funkcjami, które pomogą Ci, ...◼️ Zmierz poziom tlenu we krwi za pomocą nowego ...◼️ Połączony z zaawansowanymi funkcjami, które pomogą Ci, ...◼️ nie dotyczy◼️ Zmierz poziom tlenu we krwi za pomocą nowego ...◼️ nie dotyczy◼️ [Nie traci wrażliwości] Dzięki ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
609,00 €609,00 €Sprawdź cenę329,00 €609,00 €259,00 €Sprawdź cenę609,00 €Sprawdź cenę10,99 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 22 marca 2023 r. 23:32 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Projekt | Apple Watch 6

Smartwatch ma świetny design. Przez Rama aluminiowa jest też bardzo lekki i wygodny w noszeniu - szczególnie podczas uprawiania sportu. Ma taki sam wygląd jak Apple Watch Series 4 i 5. Jest w rozmiarach 40 mm i 44 mm dostępny. Ponadto smartwatch firmy Apple ma zakrzywiony wyświetlaczco sprawia, że ​​wyglądają świetnie w niektórych projektach, w których tarcze sięgają krawędzi wyświetlacza 

bransoletka | Pętle solo

Z nimi jest ciężko nowe pętle solo(tak Apple nazywa bransoletki), ale Apple zapewnia również lekarstwo za pomocą paska papieru. Niestety tak Oryginalne bransoletki bardzo drogie. Na przykład bransoletka sportowa kosztuje około 50 €, nnowa pleciona pętla solo wynosi około 100 €, podobnie jak bransoletka mediolańska. Ale są też dobre bransoletki innych firm, które moim zdaniem są w porządku i dużo tańsze. 

Funkcje i cechy

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 oferuje kilka funkcji, które z jednej strony świetnie sprawdzają się w obszarze fitness, ale z drugiej mogą uprościć codzienne życie lub być przydatne. Funkcje te obejmują na przykład:

Umierać Pomiar tlenu we krwi. Wydaje się stosunkowo bezużyteczne w życiu codziennym, ale jest bardzo pomocne w strefie fitness. Dostępna jest również funkcja EKG. Musisz położyć palec wskazujący na koronie przez 30 sekund. Smartwatch tworzy EKG, które jest bardzo dokładne nawet w porównaniu z profesjonalnym EKG. 

Ponadto zegarek fitness ma Wykrywanie upadkuco może być korzystne na przykład dla osób starszych mieszkających samotnie. Myślę, że naprawdę świetne jest to, że umożliwia ci uzyskanie pomocy, jeśli upadłeś. Jest to szczególnie przydatne, jeśli podróżujesz samotnie lub mieszkasz samotnie (np. Seniorzy), jeśli w ciągu minuty nie ma odpowiedzi na raport upadku (w tym czasie smartwatch Apple bardzo mocno wibruje), wtedy automatycznie uruchamia się połączenie alarmowe i prąd lokalizacja jest wysyłana. 

Nie musisz się martwić, że alarm zostanie nieprawidłowo uruchomiony w centrum alarmowym, ponieważ połączenie alarmowe jest wyzwalane tylko wtedy, gdy alarm nie zostanie wyłączony jednym kliknięciem. W przeciwnym razie Apple Watch Series 6 ma oczywiście wszystkie funkcje, których nie powinno zabraknąć w zegarku fitness. 

funkcje fitness

Obejmują one krokomierz, Wykrywanie aktywności, różne Szkolenia, Pulsometr Lokalizator GPS i jeden wysokościomierz. Podoba mi się, jeśli chcesz spojrzeć na tarczę Codzienna aktywność może wyświetlać. 

Odbywa się to poprzez 3 pierścienie aktywności. Jeden oznacza zużyte kalorie, 2. dla Minuty treningu a trzecia dla codzienne godziny postoju. Myślę też, że to dobrze, że możesz ustawić własne cele w aplikacji Działania. 

Myślę jednak, że to wstyd, że skupiasz się tylko na tym musi ograniczać określone cele, czyli kalorie, minuty treningu i stój. Kroki są wyświetlane i śledzone po kliknięciu symbolu aplikacji, ale możesz Nie ustawiaj własnego celu kroków (np. Jako własnego pierścienia). Do tego potrzebny jest plik Dodatkowa aplikacja.

Funkcja spania?

Myślę też, że szkoda, że ​​plik Nie można śledzić snu. Puls jest mierzony w nocy, ale na przykład jest on potrzebny ponownie w przypadku lekkich i głębokich faz snu Dodatkowa aplikacja za które musisz wykupić miesięczną subskrypcję. Nawet na Prosty zegarek fitness innej firmy zapewnia tę funkcję bez subskrypcji i ta funkcja nie jest zawarta w smartwatchu za 429 euro. 

Prezentacja - tarcza zegara

Teraz dla Oglądaj twarze. Apple ma wiele wstępnie zainstalowanych, które wyglądają bardzo dobrze. Możesz to opublikować skonfigurować zgodnie z jego życzeniem, np wyświetlanych wielu funkcji co powinno być wyświetlane, gdzie powinno być wyświetlane i tak dalej ... są Mnóstwo możliwości, również własne zdjęcia puszka jako tło i użyj tarczy zegarka. 

wygoda

Komfort noszenia jest z Wariant aluminiowy z powodu niska waga bardzo przyjemny. W zależności od używanej bransoletki jest to również bardzo przyjemne. 

akumulator | Seria zegarków Apple 6

Bateria w Apple Watch 6 jest naprawdę dobra. Są zegarki fitness, w których bateria wytrzymuje znacznie dłużej (na przykład Fitbit), ale te też nie mają tylu funkcji i tym podobnych Doskonały (zawsze włączony) wyświetlacz. Żywotność baterii różni się w zależności od sposobu korzystania z Apple Watch. 

Jeśli Zegarek fitness jest zawsze włączony (z rozszerzeniem Zawsze włączony wyświetlacz), a następnie H.Bateria starzeje się około 2 dni. Gdy zawsze włączony wyświetlacz jest wyłączony, bateria wystarcza nawet na fgałąź dwa razy dłuższaczyli ok. 3-4 dni i jeśli to funkcja "Włącz wyświetlacz, podnosząc rękę„Jest wyłączone, trwa jeszcze dłużej. Uważam, że żywotność baterii jest naprawdę akceptowalna, a ponieważ smartwatch ładuje się stosunkowo szybko, możesz go również ładować w międzyczasie.

Wideo | Recenzja Apple Watch Series 6

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Apple Watch Series 6 (GPS, 44MM) Koperta z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości...
Apple Watch Series 6 (GPS, 44MM) Aluminiowa koperta w kolorze gwiezdnej szarości...*
Zmierz swój poziom tlenu we krwi za pomocą zupełnie nowego czujnika i aplikacji; Sprawdź rytm serca za pomocą aplikacji EKG
290,00 €
Apple Watch Series 6 GPS, 40mm srebrna aluminiowa koperta z...
Apple Watch Series 6 GPS, 40 mm srebrna aluminiowa koperta z...*
Zmierz swój poziom tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji; Sprawdź rytm serca za pomocą aplikacji EKG
289,90 €

Zalety wady

Zalety:

 • szykowny design
 • wiele funkcji fitness, w tym monitorowanie stanu zdrowia
 • bardzo łatwe
 • przyjemny komfort noszenia
 • dobra bateria 
 • wiele opcji ustawień i dostęp do AppStore

Wady:

 • Oryginalne bransoletki bardzo drogie
 • Dodatkowa aplikacja do śledzenia snu
 • Dodatkowa aplikacja do wyświetlania kroków na tarczy zegarka
 • Brak własnych celów

Wnioski: Apple Obserwować Series 6

Uważam, że Apple Watch Series 6 jest świetny i mogę go gorąco polecić. Myślę, że szkoda, że ​​na przykład Apple Watch nie ma własnego śledzenia snu i że nie możesz ustawić własnych celów. Na przykład możesz wyświetlić aktualny stan aktywności, a także poziom naładowania baterii, puls, przypomnienia i wiele więcej. Ponadto Apple Smartwatch zapewnia dostęp do AppStore, skąd można pobrać wiele dodatkowych aplikacji. 

Apple Watch Series 6 oferuje wiele sposobów na utrzymanie formy i monitorowanie stanu zdrowia. Bateria nie jest najlepsza, ale jest całkowicie wystarczająca. W zależności od zastosowania bateria wystarcza na 2 do 5 dni roboczych. 


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

[ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*