Co zrobić przeciwko mrówkom w domu lub mieszkaniu

mrówki

Masz mrówki w swoim domu lub mieszkaniu? Gdy tylko odkryjesz niekochane pełzacze, większość z nich zastanawia się, czy istnieją skuteczne środki zaradcze lub nawet domowe środki na mrówki, które pomagają odpędzić mrówki lub nawet uniemożliwić im wejście lub zagnieżdżenie się w domu lub mieszkaniu. Jeśli chcesz, możesz również dołączyć Telegram wpaść.

Powinieneś przestrzegać kilku zasad postępowania, aby uniknąć plagi Mrówki w domu lub w domu, jeśli mają zwierzęta, miski zwierząt powinny być regularnie opróżniane.

SCHĘDLINGMEISTER ® Pudełko na mrówki - Po prostu mrówki...Pudełko na przynętę na mrówki trutka na mrówki 6X, pułapka na mrówki...8x puszki na przynętę na szkodniki | Gotowa pułapka na przynętę ...DFNT trucizna na mrówki na zewnątrz i wewnątrz | 500ml środek na mrówki z...Granulat mocy trucizny mrówek jako środek do zraszania i polewania 500g -...PROTECT HOME Forminex specjalny spray na szkodniki i mrówki (dawniej....Spray do mrówek PHARMA HEALTH | do ogrodu i domu | Mrówka w sprayu...Uniwersalny spray na owady Patronus z natychmiastową i długotrwałą ochroną...5x 250g Środek na mrówki Insectex Środek na mrówki6 x 40 ml Neudorff Loxiran jako środek na przynętę na mrówki
12,97 €14,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę10,95 €15,49 €Sprawdź cenę12,95 €21,99 €28,29 €
SCHĘDLINGMEISTER ® Pudełko na mrówki - Po prostu...*Pudełko z przynętą na mrówki, trutka na mrówki 6X, pułapka na mrówki...*8x puszki na przynętę na szkodniki | Gotowy do użycia ... *Jad mrówek DFNT na zewnątrz i wewnątrz | 500ml...*Granulki mocy trucizny mrówek jako ściółka i ... *CHROŃ DOM Forminex szkodniki i mrówki ... *Spray do mrówek PHARMA HEALTH | do ogrodu i domu ... *Patronus spray na owady uniwersalny z natychmiastowym i ... *5x 250g Środek na mrówki Insectex Środek na mrówki*6 x 40 ml Neudorff Loxiran Ant Przynęta ... *
◼️ SKUTECZNY NOWY SKŁADNIK - Nasz nowy składnik aktywny w ...◼️ SILNY EFEKT PRZYNĘTY: Przynęta do karmienia mrówek może...【Zakres dostawy】 Zakres dostawy obejmuje 8 ...◼️ ✔️ 3 MIESIĘCY DŁUGOTRWAŁA OCHRONA - DFNT Anti Ant Spray ...◼️ ✅ SKUTECZNY PRZECIWKO Mrówkom: granulki przynęty Patronus ant ...◼️ Rozpylacz z pompką do ukierunkowanego zwalczania szkodników, takich jak ...◼️ nie dotyczy◼️ ✅ WYSOCE SKUTECZNY: spray na owady Patronus zapewnia czysty ...◼️ Shaker do odstraszania owadów i mrówek z przynętą◼️ Rozwiązanie z aktywnymi składnikami do uzupełniania bufetu z mrówkami Loxiran ...
◼️ PRZECIWKO Mrówkom faraona - Większość mrówek woli ...◼️ PROSTE ZASTOSOWANIE: Puszki są wszędzie tam, gdzie w domu są mrówki...【Zastosowanie】 Pułapki na przynęty można łatwo usunąć z ...◼️ ✔️ ZAPACH NEUTRALNY I RESZTKOWY - Ponieważ DFNT Anti ...◼️ ✅ ŁATWY W UŻYCIU: Nasza ściółka w proszku z mrówek ma ...◼️ Długotrwały efekt utrzymuje się do 6 tygodni. W tym celu...◼️ nie dotyczy◼️ ✅ ALL-ROUNDER: uniwersalny środek owadobójczy działa skutecznie ...◼️ Środek do rozsypywania i nalewania zapewniający niezawodną kontrolę mrówek◼️ bez syntetycznych składników
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
12,97 €14,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę10,95 €15,49 €Sprawdź cenę12,95 €21,99 €28,29 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 27 marca 2023 r. 18:53 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Jedzenie na podłodze

Pamiętaj też, aby usunąć resztki jedzenia z ostatniego wieczoru przy grillu, które spadły na podłogę. Żywność i zapasy w spiżarniach, piwnicach i lodówkach nie powinny być przechowywane otwarte, ale w hermetycznych pojemnikach. Nawet uszczelki lodówek zwykle nie stanowią problemu dla mrówek.

Podążaj śladami mrówek i, jeśli to konieczne, uszczelnij je fugami, otworami w murze silikonem lub pianką budowlaną, co zapobiega przedostawaniu się mrówek do domu lub mieszkania.

Sprawdź uszczelki okien i drzwi. Przechowuj śmieci w zamkniętych pojemnikach na śmieci i wyrzucaj je codziennie. Regularna wentylacja w domu i mieszkaniu zapobiega klimatowi, w którym mrówki czują się komfortowo. Mam najczęstsze domowe sposoby na Mrówki w domu lub spróbował w mieszkaniu.

Najbardziej znanym domowym lekarstwem na mrówki w domu lub mieszkaniu jest z pewnością proszek do pieczenia zmieszany z atraktantem, takim jak cukier. Mrówki jedzą mieszankę i umierają. Po około dwóch tygodniach użytkowania nie odniósł dla mnie większego sukcesu.

Mrówki zmysł węchu

Ponieważ mrówki mają bardzo wrażliwy węch, przerzuciłam się na inne substancje, zaczynając od czosnku, cynamonu, lawendy, goździków, jałowca, trybuli, tymianku, majeranku, cytryny po ocet i specjalny olejek mrówkowy. Wszystkie te wysiłki zakończyły się niewielkim sukcesem. Więc szukam produktu biodegradowalnego.

mrówka w sprayu

Udało mi się wtedy skutecznie walczyć z mrówkami w domu lub w mieszkaniu za pomocą Natures Ant Spray. Kiedy balkon staje się domem dla rozległej kolonii mrówek, a droga do kuchni dla ciekawskich owadów nie jest daleko, nie pozostaje nic innego, jak podjąć środki zaradcze. W końcu środek ten jest naturalnie biodegradowalny i wykazano, że nawet niewielkie ilości wystarczają, aby zakończyć plagę.

Ponieważ jest to środek kontaktowy, opryskujesz tylko główne drogi, w naszym przypadku konieczne było powtórzenie po 24 godzinach, od tego czasu nie widziano mrówek. Podsumowując: naprawdę skuteczne narzędzie za rozsądną cenę.

Domowe sposoby na mrówki – jak odstraszyć mrówki

Stosunkowo prostymi środkami mogą zapobiec przedostawaniu się mrówek do domu lub ogrodu. Bardzo dobrym sposobem na zablokowanie ścieżki mrówek jest zwykła kreda szkolna. Gruba kreska kredy stanowi przeszkodę, której mrówki nie mogą pokonać.

Niektóre gatunki roślin pomagają w walce z mrówkami, ponieważ wydzielają zapach, którego mrówki nie lubią. Posadź te rośliny w swoim ogrodzie lub użyj roślin doniczkowych.

Takie działanie mają paproć, tymianek, jałowiec, centaur, trybula, cytryna i lawenda. Inną możliwością jest zablokowanie dostępu mrówek skórką cytryny, octem lub cynamonem w proszku. Mrówki unikają kontaktu z tymi substancjami.

W ogrodzie, a zwłaszcza w domu, mrówki mogą być uciążliwe. Aż trudno uwierzyć, jak wiele jest domowych sposobów i wskazówek na mrówki. Należą do nich najlepsze praktyki i niektóre, które okazały się niezwykle skuteczne. Zasadniczo w ciepłą porę roku, kiedy drzwi tarasowe są otwarte, nie zostawiaj otwartego jedzenia, takiego jak owoce i chleb, ponieważ to jest to, do czego te podejrzane pełzacze czują magicznie pociąg, a ponieważ są prawdziwymi mistrzami „drogowego budowy”, zwykle nurkują do kuchni z prędkością błyskawicy.

Narysuj linię kredą

Jedną z wielu wskazówek przeciwko mrówkom jest trzymanie owadów na ścianach. Tutaj wskazane jest narysowanie grubą kreską kredą lub popracowanie nad paskami zacierania kółkami z błota. Mrówki można również wypędzić ze ścian za pomocą śródziemnomorskich ziół, takich jak lawenda czy majeranek.

Jeśli w domu występują przecieki, przez które mogą się czołgać mrówki, najlepiej zabezpieczyć je blachą miedzianą. Mrówki zwykle znikają po dniu lub dwóch. Kryjówki należy nasączyć drożdżami wcześniej rozpuszczonymi w wodzie. Mrówki są również „uczulone” na wełnę drzewną w swojej hodowli oraz na rozprzestrzenioną trybulę.

Wielu właścicieli domów i ogrodów przysięga na domowy sposób posypania widocznych śladów mrówek proszkiem do pieczenia. Albo rozpraszają cynamon jako barierę i spryskują mrówki środkiem do czyszczenia szkła. Zaleca się również czosnek: rozetnij palec u nogi i natrzyj jego sok z obu stron około 5 cm od drogi mrówek. Z drugiej strony lepiej nie używać maczugi chemicznej w postaci sprayów na owady, ponieważ jest to szkodliwe dla środowiska, a także osiada na przedmiotach, z którymi z. B. Dzieci wchodzą w kontakt.

Wyeliminuj gniazdo mrówek

Prawie wszystkie wskazówki przeciwko mrówkom zalecają podążanie mrówczą trasą do gniazda, a następnie jej eliminację. Możesz to zrobić za pomocą wrzącej wody, radykalnej metody, która działa przynajmniej przez pewien czas. Mówi się, że rozpylanie lakieru do włosów wzdłuż drogi mrówek jest również skuteczne.

Owady duszą się na zawartej w niej żywicy syntetycznej. Jeśli zasiejesz lawendę w ogrodzie, zazwyczaj będziesz w stanie zapobiec pladze mrówek. Zabójcze są również przynęty na mrówki umieszczone na płaskim talerzu.

Do tego nadaje się woda miodowa, słodzone piwo, woda malinowa, słodki i rozcieńczony likier lub syrop. Mieszanka cukru i potażu może również spowodować śmierć mrówek. Inną brutalną metodą jest umieszczenie sody oczyszczonej w otworach na mrówki. Albo namaczasz gąbkę wodą z cukrem lub octem, aż owady się do niej przyczepią i zniszczą wrzątkiem.

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się przynęty na mrówki 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Pudełko na przynęty Aeroxon do wewnątrz i na zewnątrz 3X - trutka na mrówki...*
 • SILNY EFEKT PRZYNĘTY: Cała kolonia mrówek ginie w gnieździe w ciągu zaledwie kilku dni dzięki przynęcie w puszce na mrówki. Przynęta przyciąga...
 • ŁATWY W UŻYCIU: Puszki można używać w dowolnym miejscu w domu, w którym znajdują się mrówki. Również na tarasie, balkonie iw piwnicy. Do...
 • WYTRZYMAŁE METALOWE PUDEŁKO: Dzięki stabilnemu pudełku środek odstraszający mrówki jest bezpieczny. Pudełko na przynęty jest zamykane od góry, dzięki czemu dzieci i...
2. Najlepszy sprzedawca
Aeroxon Ant Bait - zwalcza całe gniazdo mrówek (zestaw 6...*
 • Niszczy niezawodnie mrówki i gniazda mrówek
 • Dotyczy domu, tarasu, balkonu i piwnicy
 • Pudełko na mrówki jest bezwonne i działa do 3 miesięcy
- 2,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Substral Celaflor Ant Bait, do zwalczania mrówek w...*
 • Przynęty na mrówki Celaflor są gotowe do użycia w domu i na tarasie
 • Efekt jest opóźniony po kilku godzinach, zapewniając w ten sposób wystarczający efekt zagnieżdżenia.
 • Prosty i czysty w użyciu - wystarczy położyć go na chodnikach mrówek
4. Najlepszy sprzedawca
Pudełko na przynętę na mrówki Aeroxon (5 sztuk) *
 • Aeroxon Ants Koederdose 5er Pack, walczy z mrówkami w gnieździe
 • Używaj produktów biobójczych ostrożnie. Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem.
 • Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki
5. Najlepszy sprzedawca
Pudełko na mrówki Aeroxon - szybki i mocny efekt - również...*
 • Zwalcza mrówki i gniazda mrówek
 • Do użytku w domu i na tarasie
 • Bezwonny, działa do 3 miesięcy
6. Najlepszy sprzedawca
Przynęta na mrówki ARDAP 3 puszki - puszka na mrówki jako pułapka na mrówki...*
 • Przynęta na mrówki firmy ARDAP: Praktyczne pudełko na mrówki jako skuteczna pułapka na mrówki
 • Specjalna trutka na mrówki służy jako przynęta na mrówki w domu.Pułapki na mrówki w pomieszczeniach są czyste, szybkie i...
 • Zabójca mrówek ze specjalnym środkiem przeciwko mrówkom zwalcza wszystkie rodzaje mrówek i całe gniazdo mrówek
- 1,02 €7. Najlepszy sprzedawca
SCHĘDLINGMEISTER ® Pudełko na mrówki - po prostu mrówki...*
 • POTĘŻNY NOWY SKŁADNIK - Nasz nowy aktywny składnik w formie żelu został zaprojektowany, aby przyciągnąć gatunki mrówek, które albo ...
 • RÓWNIEŻ PRZECIWKO Mrówkom faraona - Większość mrówek woli słodkie pokarmy, inne gatunki, takie jak mrówka faraona, która w XIX wieku po ...
 • CZTERY PUŁAPKI - Aby mieć wystarczająco dużo pułapek na strategiczne szlaki mrówek, otrzymasz w sumie cztery pułapki w tym...
- 0,21 €8. Najlepszy sprzedawca
Przynęta na mrówki REINEX 4-pak *
 • Zawartość: 4 pudełka na przynęty
9. Najlepszy sprzedawca
PIC - puszka na mrówki - przynęta na mrówki do użytku w pomieszczeniach, na taras,...*
 • SILNY EFEKT PRZYNĘTY: Cała kolonia mrówek ginie w gnieździe w ciągu zaledwie kilku dni dzięki przynęcie w puszce na mrówki. Przynęta przyciąga...
 • ŁATWY W UŻYCIU: Puszki można używać w dowolnym miejscu w domu, w którym znajdują się mrówki. Również na tarasie, balkonie iw piwnicy. Do...
 • WYTRZYMAŁE METALOWE PUDEŁKO: Dzięki stabilnemu pudełku środek odstraszający mrówki jest bezpieczny. Pudełko na przynęty jest zamykane od góry, dzięki czemu dzieci i...
10. Najlepszy sprzedawca
Przynęta na mrówki Celaflor - z szybszym i bardziej niezawodnym ... *
 • Przynęty na mrówki Celaflor są gotowe do użycia w domu i na tarasie.Szybki, bezpieczny i trwały efekt na...
 • Mrówki wpełzają do puszki ze względu na silne przyciąganie przynęty, wchłaniają substancję aktywną, wnoszą ją do gniazda i karmią...
 • Efekt jest nieco opóźniony po kilku godzinach, więc gwarantowany jest niezawodny efekt gniazda
- 2,00 €oferta
Substral Celaflor Ant Bait, do zwalczania mrówek w...
Substral Celaflor Ant Bait, do zwalczania mrówek w...*
Łatwy i czysty w użyciu - wystarczy położyć go na chodnikach mrówek; Z silną, atrakcyjną atrakcyjnością dla mrówek, aby wczołgały się do puszki
12,79 € - 2,00 € 10,79 €
Nowość!
Dehner Ant Bait for Fighting, opakowanie 4 szt., kolorowe
Dehner Przynęta do walki z mrówkami, 4 szt., kolorowa*
Przynęta na mrówki ze sprawdzoną substancją czynną: d-fenotryną; Do natychmiastowego i ukierunkowanego działania przeciwko mrówkom
11,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*