Test: butelka do picia Air Up | Kapsuły zapachowe dla smaku?

Julian

Brak komentarzy

Butelka do picia Air Up
Zestaw startowy do butelek do picia Air Up

Każdy, kto jest w Internecie, prawdopodobnie widział ostatnio reklamę od dostawcy Powietrze w górę napotkał. Firma to reklamuje Dodanie aromatu do wody tylko z substancjami zapachowymi mogą. To powinno zmotywować Cię do picia większej ilości wody w życiu codziennym.

W grę wchodzą również aspekty zrównoważonego rozwoju. Z pomocą butelki Air Up możesz zrobić mnóstwo Jednorazowe plastikowe butelki są oszczędzane. Air Up może być również krokiem we właściwym kierunku dla każdego, kto przyłapie się na przewożeniu drogiej wody z supermarketu.

Jak właściwie działa butelka do picia Air Up?

Napowietrz butelkę do picia

Nazwano technologię stojącą za niesamowitym zjawiskiem Air Up zapach retronosowy. Mówiąc prościej, to jest plik Wchłanianie aromatów i zapachów przez gardło. Kiedy jemy i pijemy, nie tylko smakujemy językiem, ale także czujemy smak za pomocą nosa.

Kiedy pijesz z butelki Air Up, zasysasz wodę przez słomkę. Dodatkowe zapachy są zasysane z dołączonej kapsułki zapachowej. Są one dodawane do wody i oddzielane od wody w jamie ustnej. To tutaj powstaje smak, który wybrałeś.

Wspaniała rzecz: Smaki można zmienić w ciągu kilku sekund. "I to naprawdę działa dla każdego?"zadajesz sobie teraz pytanie. Niestety muszę Cię rozczarować. To, jak wyraźne jest poczucie smaku, różni się w zależności od osoby. Jest to częściowo uwarunkowane genetycznie, ale wraz z wiekiem może mieć na to negatywny wpływ palenie, alkohol lub leki.

Butelka do picia Air Up w skrócie

 • Butelka do picia (650 ml)
 • Słoma
 • Silikonowe mocowanie
 • Okładka
 • Kapsuły zapachowe (zestaw startowy lub opcjonalne)

Na pierwszy rzut oka butelka wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Produkt zachowuje to pierwsze wrażenie, jeśli chodzi o obsługę. Korpus butelki jest dostarczany z pojemnością 650 mililitrów, słomką, silikonową nasadką z modułem ssącym i pokrywką. Ponadto zestaw startowy zawiera oczywiście kapsułki zapachowe, które są przymocowane do silikonowej nasadki. Więcej o tym później.

,de Korpus butelki wykonany jest z Tritanu wolnego od BPA, który jest również używany do butelek do picia dla niemowląt. Silikonowa nasadka wykonana jest z silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością, używanego do produkcji smoczków. Jak widać, podczas produkcji brano pod uwagę również Twoje bezpieczeństwo.

Uwaga: Butelka do picia Air Up nie zawiera bisfenolu A, a części są wykonane z silikonu bezpiecznego dla żywności

Korzystanie z butelki do picia Air Up

Napełnienie butelki jest bardzo łatwe i zajmuje tylko minutę. Ściągasz silikonową nasadkę z korpusu butelki i wlewasz wodę z kranu. Następnie po prostu wciśnij nasadkę z powrotem. Dzięki pokrywce butelkę można szczelnie zamknąć na czas transportu, aby uniknąć bałaganu w torbie.

Butelka jest w kolorach czarny i biały dostępny. Pętelka na pokrywie jest dostępna w wielu wariantach i można ją łatwo zmienić. Wszystkie komponenty są również dostępne do kupienia jako części zamiennegdyby coś się zepsuło.

Strąki zapachowe: jakie są smaki?

Smak saszetek do butelek Air Up

Teoretycznie byłoby możliwe spakowanie wszystkich wyobrażalnych smaków w jednej kapsule. Producent ma już w swoim asortymencie również szeroki wybór, który obejmuje m.in. owoce m.in. wapno i jabłko do egzotycznych wariantów, takich jak Kawa i cola idzie. Według producenta każda kapsuła wystarcza na 5 litrów wody.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​kapsułki można używać trochę dłużej. Smak nie jest już tak intensywny. Jeśli kapsułki są szczelnie przechowywane, można je łatwo wymienić. To zapewnia dodatkową różnorodność.

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 saszetki air up® opakowanie 3 sztuk o smaku limonki - Do smakowych... saszetki air up® opakowanie 3 sztuk o smaku limonkowym - Do smakowych...* Obecnie nie ma recenzji

Klasyfikacja różnych smaków może być bardzo subiektywna, ale z czasem odkryłem jedną rzecz. Im bardziej skomplikowany smak, tym większe rozczarowanie. Dzięki prostym kreacjom, takim jak wapno Jestem bardzo przekonany. Smakuje jak prawdziwa limonka pływa w mojej butelce. Ze smakiem Chmiel-cytryna jednak wygląda to trochę inaczej. Próba naśladowania rowerzysty zakończyła się moim zdaniem niepowodzeniem. Mniej znaczy więcej!

Przydatne dodatkowe informacje: Wszystkie kapsułki zapachowe są wegańskie i odpowiednie dla alergików.

Wideo - butelka do picia Air Up

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Na dłuższą metę tańsze niż napoje bezalkoholowe?

Dla jednego Zestaw startowy do butelek do picia Air Up składający się z Butelka i dwa saszetki zapachowe płacisz między producentami w zależności od koloru i strąków 35 i 40 Euro. To całkiem sporo za butelkę. Ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że oznacza to, że pijesz więcej wody z kranu i oszczędzasz drogie napoje bezalkoholowe, inwestycja może już być opłacalna. Odkupienie kapsułek zapachowych również nie jest tanie.

Trzy kapsułki zapachowe jednego smaku kosztują od 6 do 9 euro. Ale myślę, że cena za 15 litrów napojów bezalkoholowych jest w tym samym przedziale. Jak wspomniano powyżej, pojedyncze kapsułki zapachowe mogą być również używane dłużej. Możesz nawet uciec taniej.

Zalety: Butelka do picia Air Up

Korzyści dla twojego organizmu są oczywiste. Żaden napój na świecie nie jest lepszy niż czysta woda z kranu. Rozumiem, jeśli na dłuższą metę jest to dla ciebie zbyt nudne. Powietrze w górę udaje mu się połączyć różnorodność i zdrowie. Mam też pozytywnym efektem było to, że piję więcej w ciągu dnia. Ilość wody w butelce jest dobrze podzielona, ​​a ssanie na swój sposób uzależnia.

Przyczyniaj się do zrównoważonego świata!

Zrównoważony rozwój i plastikowa butelka w jednym zdaniu brzmi na początku trochę myląco. Ale na drugi rzut oka widać, że zdecydowanie istnieje związek. Ponieważ możesz używać butelki Air Up przez długi czas, jeśli będziesz ją regularnie czyścić. Ponadto picie wody z kranu pozwala zaoszczędzić ogromną ilość CO2, który w przeciwnym razie zostałby wytworzony podczas transportu napojów butelkowanych. – Słowo kodowe gry bukmacherskiej na mistrzostwa świata: otwieracz do butelek

Kapsułki zapachowe są wykonane z plastik nadający się do recyklingu. Kapsułka zapachowa waży tylko raz 7,6 gramów.

W porównaniu: jeden Butelka PET o pojemności 1 litra waży wokół tego 54 gramów. Oznacza to, że stosując Air Up możesz liczyć na 5 litrów Użyj nawet 50 razy mniej plastiku.

Konkluzja: Butelka do picia Air Up

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla swojego ciała i środowiska, ale nie chcesz rezygnować ze smaku, Air Up to właściwy wybór. Trzeba tylko mieć świadomość, że woda bez cukru i dodatków nie zamieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w szprycer jabłkowy, colę czy kawę. To tylko lekki smak, który następnie zmienia się w zależności od konsumenta. Jeśli masz już raczej złe poczucie smaku, powinieneś trzymać się z daleka od Air Up, w przeciwnym razie ryzykujesz dokonanie dużego złego zakupu.

W przeciwnym razie nic nie stanie Ci na przeszkodzie i będziesz machać Korzyści pod względem zdrowia, trwałości i ceny.

Zalecana literatura: Jeśli chcesz posmakować wody, możesz Bolerka w proszku do picia wypróbować

Alternatywne butelki do picia


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 6.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie