Próba próżniowa bezprzewodowa Kärcher

Zdjęcie autora

Maren

Jak szybko i łatwo wyczyścić okna.

Próba próżniowa bezprzewodowa Kärcher

Prosty, wygodny i praktyczny. Tak się prezentuje: bez uprzedniego przywołania wody, aby mycie okien nie stało się tłustym rezultatem, bezprzewodowe odkurzanie okien obiecuje prostą obsługę. W obsłudze, wykonaniu, a ostatecznie także w czyszczeniu. Zobaczmy, co może zrobić ta mała żółta rzecz. - Test próżniowego okna bezprzewodowego Kärcher

Bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – porównanie

Odkurzacz do okien akumulatorowych Kärcher WV 5 Plus N (żywotność baterii: 35 min, ...Bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher WV Classic (żywotność baterii: 20 min,...Wycieraczki PEARL: zestaw 2 środków do czyszczenia szyb i szyb 2w1,...Odkurzacz do okien Leifheit Dry & Clean z uchwytem i podkładką...Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher WV 2 Plus N (żywotność baterii: 35 min, 2x...Bosch Home and Garden Bezprzewodowy odkurzacz do okien GlassVAC (USB ...Odkurzacz do okien akumulatorowych Kärcher WV 5 Plus N (żywotność baterii: 35 min, ...Odkurzacz parowy Kärcher SC 1 EasyFix, ciśnienie pary: 3 bar,...Teleskopowa lanca natryskowa Kärcher do myjki wysokociśnieniowej Kärcher ...
Akumulatorowy odkurzacz do szyb Kärcher WV 5 Plus N ... *Akumulatorowy odkurzacz do szyb Kärcher WV Classic ... *Wycieraczki PEARL: zestaw 2 szyb 2w1 i...*Zestaw do odkurzania okien Leifheit Dry & Clean z uchwytem i ... *Akumulatorowy odkurzacz do szyb Kärcher WV 2 Plus N ... *Bosch Home and Garden Bezprzewodowy odkurzacz do okien GlassVAC ... *Akumulatorowy odkurzacz do szyb Kärcher WV 5 Plus N ... *Odkurzacz parowy Kärcher SC 1 EasyFix, ciśnienie pary: 3...*Teleskopowa lanca natryskowa Kärcher do Kärcher ... *
Amazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B01N5I45TE" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher w użyciu

Co to jest bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher?

Przy takim podciśnieniu okiennym można wygodnie, bez konieczności grzebania w różnych wiaderkach pomiędzy czyszczeniem okien. Składa się z ręcznej butelki z rozpylaczem ze zintegrowaną klapą okienną i odkurzacza zasilanego bateryjnie, który zasysa wodę podczas wyjmowania i mieści pojemnik. Jest ładowany za pomocą prostego kabla zasilającego. W tym modelu dzieje się to w ciągu 90 minut.

Dlaczego warto używać próżni w oknie?

Próba próżniowa bezprzewodowa Kärcher

Głównym argumentem jest z pewnością jego prostota. Czyszczenie okien może, jeśli chcesz wypróbować to poprawnie, by się uczyć. Ponieważ wskazówki i porady są wykonane, zalecane różne środki zaradcze w domu, a na końcu nadal masz dwa wiadra i trzy płótno tam wszystko kapie mokro i wciąż ma smugi. - Pulsujesz i przenosisz tę irytującą sprawę na przyszły rok, następny rok. Ale po prostu naładuj, wypełnij, rozpocznij wycieranie, usuń, gotowe. Zaoszczędzony czas jest ogromny. Rzeczy zajmują również mniej miejsca niż inne przybory i są bardzo dobrze utrzymane dla osób, które nie chcą wykonywać spektaklu artystycznego po myciu okien.

Co obejmuje bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher?

Opakowanie zawierało odkurzacz, rozpylacz, kabel zasilający, instrukcję obsługi i pakiety testowe 2 płynu czyszczącego Kärcher. Klapa okienna może być prana w temperaturze 60, w przeciwnym razie odkurzacz okienny jest łatwy do czyszczenia. Jest łatwy w montażu i natychmiast nieskomplikowany gotowy do użycia.

Zawartość opakowania Bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher

 • 1 x kabel ładujący
 • 1 x butelka z rozpylaczem z pojemnikiem na wodę i zdejmowaną szmatką
 • 1 x window vacuum, with battery
 • 2 x koncentrat czyszczący
 • Bedienungsanleitung

Dlaczego kupiłem próżnię od okna?

Jestem wyjątkowo leniwą osobą i nienawidzę mycia okien. Nienawidzę kapania, zaciągu kubłów, dudnienia szmatką. Zwłaszcza, jeśli nadal musisz kołysać się na drabinach. To było po prostu w ofercie i miałem rację. W przeciwnym razie nie da się wyczyścić okien bez smużenia filmu, rozpaczliwie chcę tego w sobie, ale z małym żółtym Wichtem jest to fantastyczne, nawet dla anty-gospodyń domowych, takich jak ja.

Jak używać próżni okiennej w życiu codziennym?

Ponieważ system jest tak odświeżająco prosty, to rzeczywiście jest już w magazynie, ale może być użyty jako ratz fatz. Bez względu na to, czy okna wymagają podstawowego sprzątania, czy też tylko jeden nos psa zakłóca moje piękne oko. W kilka minut znów mam czyste okno. Dla mnie idealny, bez denerwowania. Bez szmat, bez seksu, bez okoliczności.

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Jak korzystać z bezprzewodowego odkurzacza do okien Kärcher?

Próba próżniowa bezprzewodowa Kärcher

Po szybkim złożeniu go z opakowania wystarczy napełnić go wodą i detergentem i gotowe. Spryskaj, wytrzyj i odkurz ponownie. Zawsze dokładnie spłukuję wszystko po zużytych 250 ml, które pasują do zbiornika na wodę. Szmata i przyssawka. Akumulator wystarcza na 55 metrów kwadratowych, 250 ml wody nie. Z grubsza oszacowane, z moim zużyciem jest około 10 okien qm, które mogę je wyczyścić przed ponownym napełnieniem.

Ale jest to również spowodowane tym, jak brudne są okna, czy trzeba je ponownie wytrzeć itp. Następnie odkładam go ponownie na stacji ładującej, wyświetlacz informuje, kiedy jest pełny, pełne rozładowanie zajmuje około 90 minut być.
Używam również letniej wody, ale możesz również użyć zimnej wody. Ale nie powinno być zbyt gorąco, ponieważ plastikowe pojemniki są wykonane z bardzo miękkiego plastiku. Pojemniki na wodę można łatwo wyjąć, a także wyczyścić. W przypadku pojemnika na ścieki muszę pochwalić, że nie ma on głupich krawędzi, w których utknie brud. Tkanina po prostu wchodzi do pralki w 60 stopniach.

Jak przyjazne dla użytkownika jest okno próżniowe?

Bardzo. Nie czytam podręczników, albo je łamie, albo mogę sobie z tym poradzić. Idiota-dowód wyjaśnia sutek sam. Nie ma żadnych trudności w montażu, użytkowaniu lub czyszczeniu. Sutek jest bardzo prosty i to właśnie sprawia, że ​​jest taki miły w moich oczach. Prosty i skuteczny.

Jaka jest jakość i produkcja odkurzacza akumulatorowego Kärcher?

Próba próżniowa bezprzewodowa Kärcher

No cóż. Butelki są nieco miękkie, a przetwarzanie może być z pewnością bardziej wyrafinowane. - Odkurzacz nadal spełnia swoje zadanie. W moim przypadku musisz upewnić się, że pojemnik na płyn myjący jest bardzo dokładnie przykręcony, w przeciwnym razie będzie trochę do bani. Urządzenie jest bardzo lekkie, nie ma w nim wiele. Jeśli oczekujesz wyższej jakości, musisz poszukać produktu wyższej jakości, który jest równie drogi. Nadal nie mam na co narzekać, ponieważ ani nie myję 300 okien dziennie, ani nie cenię odkurzacza z okienkami za 100 euro. Odkurzacz jest całkowicie wystarczający do użytku domowego.

Jaka jest różnica między modelami Kärcher?

Oczywiście, cena tego urządzenia była niska, co oczywiście odbijało się również na jakości. Smoczki Kärcher są zasadniczo takie same, a produkt odzwierciedla również solidną markę. Inne modele nadal mają urządzenie do mocowania kij teleskopowy i lub mają inne dysze nasuwkowe na mniejsze lub większe okno. Są również cięższe i lepiej przetworzone. Istnieją modele, w których można zamienić baterię i podłączyć stację ładującą zamiast kabla ładowania.

Jakie są pozytywne cechy próżni w oknie?

 • brak wciągania wiader
 • brak rumhampelu z szmatką
 • Urządzenie jest lekkie i można bezpiecznie wspinać się po drabinach
 • nie ma kropel
 • wszystko jest samo w sobie zwarte
 • Bateria i woda wystarczą na wystarczającą ilość okien
 • Jest niesamowicie szybki i łatwy
 • bardziej ekonomiczny niż metoda kubełkowa
 • nie wymaga się badania czyszczenia bez smug
 • szybkie użycie
 • oszczędność miejsca
 • idiotoodporna obsługa

Mój wniosek

Napalone rzeczy. Kto jest tak leniwy jak ja i nie ma ochoty technologii rakietowych mycie okien, ale to chore (pomaga nic wszystko) byłaby możliwa oszczędność czasu i użyteczne, lub niezawodne za nim, który powinien być ustawiony tak zdecydowanie coś. Węgiel jest naprawdę dobrze wydany. Chociaż moja nie jest okrętem flagowym Kärchera, to jest więcej niż wystarczająca dla moich celów.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do czyszczenia okien Kärcher 2024 w uczciwych testach. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do czyszczenia okien Kärcher odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 6,00 €oferta
Koncentrat do mycia okien Kärcher RM 503, do...
Koncentrat do mycia okien Kärcher RM 503, do...*
Umożliwia szybsze spływanie deszczu i opóźnia ponowne zabrudzenie; Dobre właściwości zwilżające i przekonuje...
12,99 € - 6,00 € 6,99 € Amazon Prime
- 3,50 €oferta
Koncentrat do mycia okien Kärcher RM 500, do...
Koncentrat do mycia okien Kärcher RM 500, do...*
Niezwykle delikatny dla materiałów o świeżym, przyjemnym zapachu; Oferuje dobre właściwości zwilżające
8,99 € - 3,50 € 5,49 € Amazon Prime
- 3,30 €oferta
Zestaw butelek ze spryskiwaczem Kärcher Extra z nakładką z mikrofibry z...
Zestaw butelek ze spryskiwaczem Kärcher Extra z nakładką z mikrofibry z...*
Nakładki na mopy z mikrofibry zapinane na rzepy umożliwiające szybką i łatwą wymianę; Zawiera krater dla najbardziej upartych...
17,99 € - 3,30 € 14,69 € Amazon Prime
- 1,00 €oferta
Kärcher RM 503 koncentrat do mycia okien, opak. 2 szt. (2 x 500ml)
Kärcher RM 503 koncentrat do mycia okien, opak. 2 szt. (2 x 500ml) *
Karcher; Kärcher RM 503 koncentrat do czyszczenia okien, opakowanie 2 szt. (2 x 500 ml); ŚRODKI CZYSTOŚCI
18,87 € - 1,00 € 17,87 €
- 27,50 €oferta
Wycieraczka wibracyjna Kärcher KV 4 (żywotność baterii: 35 min,...
Wycieraczka wibracyjna Kärcher KV 4 (żywotność baterii: 35 min,...*
Zawartość opakowania: płyn do szyb, akumulator litowo-jonowy, ściereczka, koncentrat do mycia szyb
82,49 € - 27,50 € 54,99 €
Nowość!
Odkurzacz okienny Kärcher WV 6 Plus biały (z akcesoriami, 100 min...
Odkurzacz okienny Kärcher WV 6 Plus biały (z akcesoriami, 100 min...*
Higieniczne i szybkie opróżnianie zbiornika; Bardzo długi czas pracy baterii wynoszący 100 minut; Przyjemnie cicho
164,95 €
- 17,80 €Nowość!
Kärcher Cordless Window Vac WV 5 Plus Zestaw do czyszczenia...
Kärcher Cordless Window Vac WV 5 Plus Non Stop Zestaw do czyszczenia...*
Produkt 2: Czystość bez smug na wszystkich gładkich powierzchniach; Produkt 2: Brak kapania wody
134,48 € - 17,80 € 116,68 € Amazon Prime
- 35,59 €Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher WV 2 Plus N (żywotność baterii: 35 min, 2x wymienne końcówki ssące - szeroka i wąska, butelka ze sprayem z osłoną z mikrofibry, koncentrat do czyszczenia okien 20 ml), 1 sztuka (opakowanie 1 szt.)

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

- 23,09 €1. najlepszy produkt

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu do odkurzania okien.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła:https://www.youtube.com/watch?v=VjBQD5VU4CM


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.