Test: Podwójny koc grzewczy Beurer UB 68 XXL | Kup koc termiczny

Zdjęcie autora

Patrick

Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL
Test: Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL | Kup koc podgrzewany 63 Test: Koc podgrzewany podwójny Beurer UB 68 XXL | Kup koc grzewczy

Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL: W zimnych porach roku, kiedy to Termometr bardzo niewiele wskazuje na to, że ciepłe łóżko jest wszystkim bliskie. Czy w ogrodzie w wilgotną i chłodną jesień, czy zimą na odmrożenia, czyli w domu jest ciepło Bett zrobiłbym. W moim przypadku skupiono się na ogrzaniu łóżka o wymiarach 1,80 x 2,00 m w ogrodzie. Zamiast podgrzewać całą altanę w nocy, przynieś ciepło tam, gdzie jest potrzebne w nocy i to za dużo mniejsze zużycie energii. Moje badania doprowadziły mnie do Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL o wymiarach 1,50 x 1,60 m. Jest to koc podgrzewany podwójnie dla dwóch osób i przetestowałem go.

Koce podgrzewane Beurer - porównanie

Beurer UB 68 XXL podwójnie podgrzewany koc, 150 x 160 cm, 2 ...Beurer UB 56 Teddy Podwójny, podwójnie podgrzewany koc, bardzo duży do...Beurer UB 190 CosyNight komfortowy koc podgrzewany, pilot...Koc podgrzewany Beurer UB 60, przytulny kocyk podgrzewany...Beurer UB 100 Przytulny, dopasowany koc podgrzewany, bardzo miękki,...Koc podgrzewany Beurer UB 75, przytulna poduszka grzewcza, 6...Koc grzewczy Beurer HD 75, przytulny koc grzewczy z 6 ...Podgrzewany materac Beurer UB 90, miękki ...Koc podgrzewany REDKEY z automatycznym wyłączaniem, koc elektryczny 190x135cm...Podwójny koc podgrzewany 150 x 160 cm, koc elektryczny z 9 godzinami...
Beurer UB 68 XXL podwójny koc podgrzewany, 150 x 160 ... *Beurer UB 56 Teddy Podwójny koc podgrzewany, ... *Beurer UB 190 CosyNight komfortowy koc podgrzewany, ... *Podgrzewany kocyk Beurer UB 60, przytulaśny...*Beurer UB 100 Cosy napinany koc podgrzewany, ekstra ... *Podgrzewany koc Beurer UB 75, przytulny ... *Koc grzewczy Beurer HD 75, przytulny koc ocieplający z ... *Komfortowy materac ocieplający Beurer UB 90, ... *Koc podgrzewany REDKEY z ...*Koc podgrzewany podwójny 150 x 160 cm, koc elektryczny z ...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B00OTVLNX4" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Dlaczego warto kupić podwójny koc grzewczy Beurer UB 68 XXL?

Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL

Chciałem jeden Kup koc elektryczny XXLodkąd jestem Łóżko 1,80 x 2,00 m dostał i to różni się od jedna lub dwie osoby jest używany. Stąd jeden upadł wąski koc elektryczny 90 x 2,00 m ścieżka. W którym Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL to wielka zaleta, że ​​ty podgrzewać dwie strony dwoma regulatorami ciepła niezależnie może i to z Ogrzewanie 4.

Dzięki temu możesz ogrzać jedną strefę spania, w której śpisz, a drugą całkowicie wyłączyć. w 2 osoby jednocześnie każdy może stworzyć własną ciepłą strefę za pomocą 2 oddzielne regulatory ciepła wyreguluj się, aby mieć komfortową temperaturę.

,de kolejna zaleta jest automatyczne wyłączanie z 12 Stunden Żywotność i automatyczna regulacja nach 3 Stunden von der 3. Rzeczy & 4. Rzeczy auf die 2. etap. Są to dobre aspekty bezpieczeństwa, które dobry koc termiczny /koc elektryczny powinien. Wyłączenie po 3 Stunden auf die 2. Rzeczy spanie jest świetne, więc nie musisz sam go odrzucać, gdy zaśniesz. W nocy i podczas snu jest 2. Rzeczy z ciepła całkowicie wystarczające. ten 3. Rzeczy i 4. Rzeczy jest już bardzo ciepła, ale bardzo dobrze się nagrzewa. Oczywiście jest to również korzystne dla kosztów energii elektrycznej.

Szczegóły dotyczące podwójnego koca podgrzewanego Beurer UB 68 XXL

 • duży format XXL: ok. 150 (L) x 160 (W) cm
 • Odpowiedni dla 2 osób
 • 2x przełączniki LED dla oddzielnych stref grzewczych
 • 4 poziomy temperatury każdy
 • oddychająca
 • System bezpieczeństwa Beurer
 • Automatyczne wyłączanie po ok. 12 godzinach
 • Automatyczne przełączanie po 3 godzinach z 3 i 4 etapu do 2 etapu
 • Podświetlane poziomy temperatury
 • Odłączane przełączniki
 • Wierzch: miękki polar, spód: polar
 • Prać w pralce w 30°C
 • Oeko-Tex® Standard 100 (06.0.43510 Hohenstein HTTI)

Więcej o łóżku ocieplającym Beurer XXL

Łóżko ocieplające składa się z oddychający mikropolar, jest milutkie i miłe dla skóry, co kryje się dla mnie pod prześcieradłem. Leżysz na nim wygodnie, a ja mogę spać spokojnie bez niczego uciążliwego i niewygodnego. Z ocieplającym łóżkiem masz bez zimnych stóp jeszcze. Jeśli częściej masz bóle pleców, podgrzewany koc Ci je przyniesie przytulne ciepłoco Wspomaga krążenie krwi, Uśmierza ból i Rozluźnij mięśnie pozostawia. Przy 80 cm inne ogrzewane koce nie są dokładnie szerokie.

Jeśli chcesz ogrzać większą powierzchnię grzewczą, powinieneś ją kupić Podwójnie podgrzewany koc XXL jako Beurer UB 68 XXL kupić. Po prostu masz więcej ciepła w chłodniejszych temperaturach pokojowych kiedy śpisz lub lubisz spać z cienką kołdrą. Nigdy nie polecam spania na najwyższych ustawieniach ciepła przez długi czas, robi się za gorąco i na dłuższą metę nie jest dobre dla organizmu. Na szczęście tutaj to działa Automatyczna redukcja biegu.

Oddzielne elementy sterujące strefą ogrzewania można oddzielić od koca grzewczego, aby przekształcić cały koc w jeden Pralka można prać w 30 stopniach. Do tego pasuje dobra instrukcja obsługi Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL z.

Podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL
Sterowanie 2x oddzielną strefą grzewczą

Ile energii elektrycznej zużywa podwójnie podgrzewany koc Beurer UB 68 XXL?

Ich habe die etap 4, etap 3 i etap 2 przetestowane i zmierzone. Tutaj podłączyłem urządzenie pobierające prąd między osobną jednostkę sterującą a gniazdkiem.

2. poziom - ok. 55 watów
3. poziom - ok. 72 watów
4. poziom - ok. 88 watów

Chcesz innych Koce termiczne znajdź lub popraw ogrzewać elektrycznie?

Wniosek: podwójny koc podgrzewany Beurer UB 68 XXL

Z podwójnym podgrzewanym podkładem XXL firmy Beurer Znalazłem to, co spełnia moje potrzeby pod względem funkcjonalności, ciepła i bezpieczeństwa. Ulepszeniem byłoby fiksacja rogów na jednym materac przed poślizgiem. Wciąż nie jest to dla mnie zbyt duże, ale byłoby to pozytywne. Jeśli niekoniecznie potrzebujesz formatu XXL, możesz otrzymać od firmy Beurer także inne formaty. W firmie Beurer bardzo dobrze widzę jakość i funkcjonalność, więc może to kosztować trochę więcej.

Słowo kodowe gry bukmacherskiej na mistrzostwa świata: sen

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów podgrzewanego podkładu dla 2 osób w 2024 roku w uczciwych testach. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Znajdź teraz idealny kocyk podgrzewany dla 2 osób, dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 3,41 €oferta
- 20,99 €oferta
- 45,86 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 19.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar