Bestseller wykrywaczy metali 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – sondy z wykrywaczami metali do hobby i pracy

Zdjęcie autora

Maren

Bestseller wykrywaczy metali 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Bestseller wykrywaczy metali 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Pip…pip…bippieppiiiiip! Szybko chwytasz łopatę i... znowu tylko puszka zamiast Wikingów - złoto. Aby wydobyć jego skarby z ziemi, potrzebujesz czegoś więcej niż cyfrowej wędki wierzbowej. Tyle jest pewne. W tym przewodniku zakupowym dowiemy się, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Gdzie są Twoje granice, co mówi prawo i czego możesz się spodziewać po bestsellerze 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Warto zwrócić uwagę na uczciwe testy wykrywacza metali do skanowania. W tym przypadku nie wszystko złoto, co się świeci. – Bestseller wykrywaczy metali 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Bestseller wykrywaczy metali 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – porównanie

Wykrywacz metali SUNPOW Precyzyjne wykrywacze metali do...wykrywacz metali dla dzieci | Bardzo czuły wykrywacz metali z...Wykrywacz metali - SUNPOW Profesjonalne wykrywacze metali do...Wykrywacz metali VOLADOR o wysokiej czułości, ...Wykrywacz metali Waldbeck Azteca ...Hazlewolke Profesjonalny lekki wykrywacz metali, 28CM DD...
Wykrywacz metali SUNPOW Precyzyjny...*Wykrywacz metali dla dzieci | Mocno wrażliwy ... *Wykrywacz metali - SUNPOW Professional...*Wykrywacz metali VOLADOR o wysokiej czułości, ... *Wykrywacz metali Waldbeck Azteca ... *Hazlewolke Profesjonalny lekki wykrywacz metali,...*
Amazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07ZCSP8LG" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Do czego potrzebny jest wykrywacz metalu?

Hobby lub zawód. Poniżej jest świetnie. Dlaczego? W archeologii używa się zarówno pacyfików, jak i hobby. Ekscytujące, jedno z ostatnich poszukiwań skarbów w 21. Wieku. Jeśli jesteś na własnej ziemi, jest to mniejszy problem. Dla obcego kraju potrzebujesz pozwolenia właściciela. Przynajmniej. I nie możesz długo trzymać znalezionego skarbu.

Wykrywacz metalu budowlanego

Sercem wykrywacza metali jest cewka do wyszukiwania. Może to być albo płyta, pierścień, cylinder lub Kernlos. Ta cewka wyszukiwania wysyła sygnały bezpośrednio do wyświetlacza przymocowanego do uchwytu. Wyświetlacz jest analogowy lub cyfrowy i jest obsługiwany przez sygnały akustyczne.

Funkcje wykrywacza metali

Technologia indukcji impulsowej lub prąd przemienny? Tutaj zaczynają się już różnice detektorów. W strukturze są prawie identyczne. Są one zwykle obsługiwane jedną ręką i obracają detektor na rączce na ziemi.

Oprócz sygnału akustycznego jest także wskaźnik. Albo z technologią LED, wskaźnikiem lub z tak zwanym PinPointer. Następnie mówi ci, gdzie dokładnie jest coś. Może to zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ nie zawsze musisz kopać, a następnie ponownie szukać.

❃ Im większy, tym głębszy: przeważnie małe przedmioty, takie jak monety, znajdują się na głębokości do 20 cm. Większe obiekty mogą być również umieszczone w odległości kilku metrów.

Pomiar impulsów v. AC

Istnieją dwie główne różnice w dziedzinie technologii pomiarowej. Pomiar pulsu i wzbudzenie AC. Co to dokładnie znaczy?

puls

W regularnych odstępach czasu w metodzie pomiaru impulsów wyrzucany jest impuls pola magnetycznego. Jeśli w pobliżu jest coś odpowiedniego (metalicznego), tworzy on wir. A te wiry z kolei stają się mierzalne. Jest to szczególnie korzystne z tego powodu, że możliwe jest odróżnienie rozmiaru, a także rodzaju metalu. Ten pomiar pulsu może zatem znacznie różnicować.

prąd przemienny

Pomiar prądu zmiennego jest dziany inaczej. Prąd przemienny jest generowany bezpośrednio w samej cewce. Jeśli napięcie to uderza teraz w metalowy przedmiot, napięcie prądu w cewce zmienia się i można podać sygnał. W połączeniu z innymi częstotliwościami można uzyskać dodatkowe informacje.

portret

»Waga: trochę kilogramów 2,5
»Cena: od około 80 € do kilku tysięcy
»Wyświetlacz: cyfrowy lub ręczny
»Elektryczność: akumulator lub akumulator
»Głębokość: do 12 metrów
»Technologia: radiowa lub cyfrowa
»Presety: dla różnych metali
»Zróżnicowane reklamy
»Presety do wyszukiwania określonych metali
»Dostępne dla różnych rozmiarów ciała, a także dla dzieci

Pod wodą

Istnieją również: wykrywacze metali do sondowania pod wodą. Maksymalnie 60 metrów. Działają podobnie jak detektory w kraju, ale niewiele się różnią. Mają także automatyczny balans gruntu, obszary czułości, ergonomicznie ukształtowane uchwyty i popularną funkcję PinPoint. Pomiędzy nimi znajdują się również detektory, za pomocą których można sondować w wodzie (plażowej). Cewka jest wodoodporna, ale samo urządzenie nie jest.

Analog

Urządzenia analogowe nie wymagają tak dużej mocy, ale nie są tak dokładne. Sygnały są tylko akustyczne. Może to sprawić, że dość nudne będzie wcześniejsze ustalenie, czy są to śmieci całkowite, czy coś naprawdę cennego. Z drugiej strony, jeśli wybierasz się w podróż dla przyjemności lub poszukujesz zagubionego przedmiotu, urządzenie analogowe może być niedrogą alternatywą.

Tryb incognito

To, co brzmi tak wzniosle, to właśnie: AUS. Każde światło. Wszystko. Jeśli często możesz podłączyć słuchawki do urządzenia, otrzymasz sygnały akustyczne bezpośrednio do ucha. Rozumowanie, które się za tym kryje: kto idzie w ciemności w poszukiwaniu skarbu, nie jest widziane, a zatem nie najlepsze strony są kwestionowane.

smartphone

Może już odkryłeś w swoim telefonie, że istnieją również aplikacje wykrywające metal. Tak, istnieją. Można to zrobić przez pomiar pola magnetycznego, a także znaleźć żelazo, nikiel lub kobalt. Na przykład w liniach. To, co nie działa, to złoto lub srebro.

➤ Uwaga: Środowisko również odgrywa rolę. Sygnały smartfonów, nadajniki LTE oraz podłogi zawierające olej mineralny i słupy wysokiego napięcia mogą zakłócać cewkę.

Różnice dla początkujących i profesjonalne urządzenie

Urządzenia klasy podstawowej są dostępne za mniej niż sto euro. Ale czy są na coś dobre? Jasne, że wszyscy zaczynają od małego, a jeśli nie masz pewności, czy nowe urządzenie jest dla Ciebie, nie musisz inwestować 2000 EUR, aby spróbować. Ale tego chcesz, ponieważ wymagania po prostu rosną wraz z czasem użytkowania. Jeśli masz na to ochotę, możesz od razu poszukać urządzenia wyższej jakości. Z profesjonalnymi urządzeniami jest tak jak wszędzie z technologią: dostraja się to. Droższe urządzenia są lepsze, a także precyzyjniej regulowane, osiągają głębszą głębokość i mają również wyższą jakość obsługi.

Możliwości zastosowania

Czego właściwie potrzebujesz? Nie tylko przeskok lub góra, ale także pomiędzy. Detektory są używane między innymi:

★ w archeologii (w pełnym wymiarze godzin, a także jako asystent)
★ w wyszukiwaniu zamówień
★ odzysk
★ wojskowe
★ wyszukiwanie meteorytu
★ podwodne - wyszukiwanie (profesjonalne i hobby)
★ do wyszukiwania kluczy, pierścieni itp.
★ szukaj złota
★ Znajdź rurociągi
★ Znajdź przewody elektryczne

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Akcesoria

słuchawkowe, Torba, baterie / opcje ładowania. Jeśli chcesz korzystać z detektora przez długi czas, powinieneś wcześniej zapytać o obsługę, transport, a także bezpieczeństwo. Torba jest świetna, aby urządzenie nie zakurzyło się, gdy nie jest w użyciu, a także aby móc ją transportować bezpieczniej i lepiej. Słuchawki sprawiają, że jest bardziej ukierunkowany i głupi, jeśli po prostu nie masz mocy w podróży.

Prawo w Niemczech

W Niemczech obowiązują inne wymagania dotyczące zatwierdzenia w każdym kraju związkowym. To sprawia, że ​​jest to trochę skomplikowane. Najlepiej, ponieważ informacje są bardzo zróżnicowane, aby zapytać w lokalnym biurze archeologicznym. Dlaczego? Zadaniem archeologów jest odtworzenie historii. Działa to tylko w nielicznych przypadkach, gdy archeologia miasta i dzielnicy opiera się na środkach publicznych. Działa to lepiej, gdy obowiązuje zasada samookaleczenia (jak na przykład w Bawarii), ale często po prostu prowadzi do bardzo szybkiego napełnienia piwnicy.

Każdy, kto tam idzie i dryfuje i znajduje stos monet, jest szczęśliwy w większości przypadków, przynajmniej robi to, co należy. Zgłoś to. Ponieważ: znalezisko nie jest tak ważne w archeologii (z wyjątkiem wyjątków) (z tego powodu skarb jest często dzielony) jako odkrycie. Powiedz, w jakim kontekście znalezisko oznacza to miejsce. Niestety, wielu poszukiwaczy nie zgłasza swoich najciekawszych znalezisk ani nie niszczy odkryć nieodwołalnie. Niszczą możliwość zrozumienia głębszych powiązań. Z tego powodu mówi się:

„Dochodzenia, w szczególności wykopaliska lub wykorzystanie technicznych urządzeń do wyszukiwania (wykrywaczy metali) w celu odkrywania zabytków, zwłaszcza obiektów naziemnych, wymagają zatwierdzenia przez (najwyższy) organ ochrony zabytków”

Samo kopanie jest zabronione po raz pierwszy iw zasadzie. Inaczej: znalezienie skarbu to coś innego niż kopanie. Jeśli chcesz szukać złota na plaży, możesz go podnieść, a nie przekopać. Chyba że ma na to pozwolenie.

Jaki jest właściwy sposób postępowania?

W większości przypadków wystarczy krótko skontaktować się z biurem i postępować zgodnie z zasadami, które różnią się w zależności od stanu - nie są to na świecie arbitralne, ale ochrona historii. Następnie musisz także odbyć krótką rozmowę z właścicielem nieruchomości - w przypadku znalezienia dzieje się to w jego nieruchomości.

Prawo za granicą

Ponownie oznacza to w większości przypadków: podniesienie ziemi jest czymś innym niż sforsowanie jej później i wykopanie jej. Bułgaria nawet całkowicie tego zakazuje, podczas gdy w Wielkiej Brytanii i Irlandii można uzyskać przynajmniej jedną licencję.

Zalety i wady

Poniżej wymieniliśmy zalety i wady w punktach.

korzyści

✔ W zależności od urządzenia, detektory mogą wykrywać wszystkie rodzaje metali
✔ Możesz przekształcić swoje hobby w zawód
Ectors Detektory są również dostępne dla dzieci
✔ Możesz zarabiać pieniądze działając w imieniu

Wady

Devices wysokiej jakości urządzenia mają uzasadnioną, ale dumną cenę
✘ Należy wcześniej dokładnie przemyśleć zakup
✘ i nie wolno lekceważyć prawa
✘ Opanowanie techniki i obsługi wymaga dużo praktyki

Czego można się spodziewać po bestsellerze 2024 r.: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Należy wziąć pod uwagę uczciwe testy

Jeśli zdecydowałeś się kupić wykrywacz metalu, czy to początkujący, czy profesjonalny, warto zwrócić uwagę na niektóre z małych rzeczy, które tutaj zgromadziliśmy:

 • Ile pieniędzy chcę wydać?
 • jaki system uważam za najlepszy dla mojego projektu?
 • jak ciężki powinien być detektor? / Jak często podróżuję z tym?
 • Czy moja wysokość pasuje do wykrywacza metalu, aby się uspokoić?
 • czy detektor może dostosować się do podłoża? (Wszystko inne jest dość wyczerpujące na dłuższą metę)
 • Co z zasilaczem? Czy to również pasuje do mojego projektu?
 • Czy mogę dostać potrzebne akcesoria?
 • czy wykrywacz metalu jest odporny na warunki atmosferyczne?
 • czy mogę go łatwo przewieźć? Na przykład, ponieważ mogę go skrócić za pomocą drążka teleskopowego?
 • czy są wyraźne dźwięki?
 • czy detektor może odróżniać (dyskryminacja metalu?

Jeśli jednak masz do czynienia z takim urządzeniem po raz pierwszy, poinformuj o tym prawdziwą osobę. Ważne jest również, aby trzymać wybrane urządzenie w dłoni. Ponieważ wszyscy czują się inaczej. I nawet jeśli uważasz, że dwa kilogramy nie są takie trudne, nie daj się zwieść. Na dłuższą metę może to być niewygodne, jeśli się do tego nie przyzwyczaisz. Różne ustawienia są intuicyjne na niektórych urządzeniach. Stąd zalecenie, aby stać się inteligentnym, przetestować go i wypróbować, a następnie rozejrzeć się po Internecie, ponieważ często są dobre oferty od producentów.

Historia wykrywacz metali

Górnictwo szukało lepszego sposobu na znalezienie cennych metali w 1870 roku. Zatem detektor jest dzieckiem poszukiwania skarbów i promocji. Dopiero po pewnym czasie rozwój stał się społecznie akceptowalny. Do 1930 roku. Gerhard Fischer odkrył, że fale radiowe i metal mogą być odchylane. Tranzystor został później wynaleziony, dzięki czemu detektory były łatwiejsze w obsłudze. Opracowano dalsze modyfikacje, takie jak regulacja częstotliwości, i niedługo potem detektory metali trafiły do ​​prywatnych gospodarstw domowych.

Konkluzja

Wykrywacze metali do sondowania i poszukiwania skarbów to wymagające hobby, które można również przekształcić w zawód. Jeśli zapoznasz się trochę z różnymi opcjami, a także dobrze rozumiesz (niestety konieczne) prawo, możesz spodziewać się bardzo ekscytującego czasu. Oczywiście wymagana jest także pewna praktyka.

Nowe narzędzie zawsze wymaga trochę czasu i cierpliwości. Może to być jednak bardzo obiecujące. Szukanie złota na plaży, znajdowanie rzeczy lub wolontariat w zakresie historii i nauki, może z tego zrobienie kariery. Wykrywacz metalu ma nieskończony potencjał, który można wykorzystać nie tylko do poszukiwania skarbów!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do wykrywaczy metali w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny wykrywacz metalu do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 16,00 €oferta
- 10,00 €oferta
- 36,00 €oferta
- 14,09 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Zestaw wykrywaczy metali DR.ÖTEK dla dorosłych i dzieci, wykrywacz jasnego złota, profesjonalny wykrywacz metali z trybem namierzania, wodoodporna cewka, wysoka precyzja, ze słuchawkami, łopatą do koparki i walizką transportową

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

- 4,79 €1. najlepszy produkt

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu wykrywacza metali.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.stern.de/vergleich/metalldetektor/#Was-ist-ein-Metalldetektor
https://historyhunter.de/metalldetektor-top-10-metallsonde/metallsonde-metalldetektor-top-10/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 13.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

Schreibe einen Kommentar

Odkryj i porównaj aktualne bestsellery z wykrywacza metali Bestseller 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy na rok 2024 – Znajdź i kup łatwo spośród 10 najlepszych produktów w bezpośrednim porównaniu.

,de Bestseller wykrywaczy metali 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy był na jednym tworzone i aktualizowane w określonym momencie. Ceny, informacje o produktach i wartości procentowe mogą się różnić. Aktualne wartości można znaleźć na stronach produktów w sklepie partnerskim. Zwracamy uwagę, że Honest Tests to nie instytut badawczy! Możesz znaleźć własne testy i poradniki na naszym blogu oraz w odpowiedniej kategorii!

Chcesz poszukać innego produktu? >>kliknij tutaj!

Najpierw o bestsellerach wykrywaczy metali 2024: najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Dowiedz się o uczciwych testach i kup!

Poradniki, doświadczenia, opinie, testy i porównania mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji o zakupie

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do wykrywaczy metali w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny wykrywacz metalu do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 16,00 €oferta
- 10,00 €oferta
- 36,00 €oferta
- 14,09 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Schreibe einen Kommentar